top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoKids
Kąpiemy noworodka! Email

Kąpiel noworodka powinna być krótka, ale też przyjemna. W tym celu należy odpowiednie preparaty myjące dobrać do wieku dziecka oraz typu jego skóry. Niemowlę powinno być kąpane codziennie. Podczas mycia nie tylko oczyszczamy wrażliwą i delikatną skórę, ale również pobudzamy krążenie krwi. Ruch wody delikatnie masuje ciałko i działa uspokajająco. Poza tym dzieci lubią kąpiel. To wielka przyjemność również dla tych najmłodszych.

Więcej…
 
Jiczyn – miasto bajki! Email

Jiczyn - miasto Rumcajsa, nazywane bramą do Czeskiego Raju zaprasza corocznie od 1990 roku na barwny festiwal bajki. Na kilka dni miasto zmienia się w prawdziwe bajkowe królestwo. Na dzieci i dorosłych czekają gry, zabawy, tańce, przedstawienia teatralne, korowód masek, najróżniejsze warsztaty twórcze i duży pokaz sztucznych ogni.

Więcej…
 
Dwa serca od Smallbig! Email

Przepiękny zestaw biżuterii dla Mamy i Córki! Dwa łańcuszki z zawieszkami wykonane są ze srebra o próbie 925. W skład zestawu wchodzi łańcuszek z zawieszką w kształcie serca, oraz łańcuszek z większą, okrągłą zawieszką, z której serduszko zostało wycięte. Zestaw srebrnej biżuterii dla Mamy i Córki idealnie pasuje do każdej kreacji i na każdą okazję. Oddaje wyjątkowe emocje, miłość, jest idealny na prezent z każdej okazji. Zestaw biżuterii dla Mamy i Córki zapakowany jest w piękne pudełeczko, oczywiście z... serduszkiem.

Więcej…
 
Polski Czerwony Krzyż, Procter & Gamble oraz Kaufland rozpoczynają akcję na rzecz potrzebujących dzieci! Email

Polski Czerwony Krzyż, P&G i Kaufland rozpoczynają ogólnopolską akcję „Z serca dla dzieci", której celem jest pomoc dzieciom z najuboższych rodzin w Polsce. Kupując wybrane produkty marek P&G, takich jak Pampers, Lenor, Ariel czy Gillette w każdym sklepie sieci Kaufland, można pomóc podopiecznym PCK w całym kraju. Akcja potrwa do 30 września.

Więcej…
 
Konferencja Dumel Discovery z udziałem Kasi Cichopek i Marcina Łopuckiego! Email

W sierpniu odbyła się konferencja prasowa firmy Dumel Discovery,  na której pojawili się jej ambasadorzy: Kasia Cichopek oraz Marcin Łopucki. Ze względu na innowacyjność zabawek, ale także ze względu na samą osobę Kasi wydarzenie skupiło wielu dziennikarzy. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że zaangażowała się w projekt, gdyż jej dzieci zaufały firmie Dumel i chętnie bawią się jej zabawkami. Aktorka jest ambasadorką firmy od ponad roku. Została wybrana, ponieważ wzbudza zaufanie i jest autorytetem dla wielu matek.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 27

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl