top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoTour
Model Sunreef 60 LOFT bije rekordową popularność pośród klientów Sunreef Yachts! Email

Linia Sunreef 60 LOFT powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na luksusowy jacht posiadający pełne wyposażenie niezbędne do komfortowej żeglugi oraz wygodnego życia na pokładzie. Niekwestionowaną zaletą katamaranu Sunreef 60 LOFT jest nienaganna jakość konstrukcji, odpowiednio dostosowane luksusowe i funkcjonalne wnętrze oraz wysokie osiągi żeglugi, przy jednoczesnym zachowaniu zwrotności mniejszych katamaranów.

Więcej…
 
Piwo na Zamku Praskim! Email

Kilkadziesiąt małych browarów czeskich zaprezentuje ponad 140 rodzajów piwa na wyjątkowej imprezie, która odbędzie się w Ogrodach Królewskich pod Belwederem przy Zamku Praskim w dniach od 13 do 14 czerwca 2014. Jeszcze dwadzieścia dwa lata temu w Czechach istniał jeden minibrowar, browar U Fleků. Dziś jest ponad sto siedemdziesiąt małych browarów i ich liczba stale rośnie. Podczas trzeciej edycji imprezy pod Zamkiem Praskim zwiedzający będą mieli okazję spróbowania najlepszych piw, jak również zapoznania się z dziejami czeskiego i morawskiego browarnictwa. 

Więcej…
 
all in for #mygirls Ewa Chodakowska bije rekord! Email

7 czerwca 2014 roku na stadionie Legii odbędzie się największy, otwarty trening tego roku „all in for #mygirls" z ambasadorką adidas Ewą Chodakowską. Dziewczyny z całej Polski podejmą próbę bicia rekordu. #mygirls do dzieła! „all in for #mygirls" to wydarzenie, które jednoczy aktywne, ćwiczące dziewczyny w grupę #mygirls. Po zeszłorocznym sukcesie wspólnego treningu, adidas i Ewa Chodakowska postanowili postawić kolejne wyzwanie dla wszystkich Polek. Tym razem znana trenerka, wraz z fankami, podejmie próbę bicia rekordu w największym, wspólnym treningu tego roku. Udział w nim jest bezpłatny i dostępny dla każdego. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja na stronie www.bebio.pl.

Więcej…
 
Original Source - pierwszy żel pod prysznic na szczycie Mount Everest! Email

Original Source, nierutynowa marka żeli pod prysznic i płynów do kąpieli z okazji 3-cich urodzin na polskim rynku spełniła swoje największe marzenie. Po 50 intensywnych dniach wyprawy Original Source jako pierwszy żel pod prysznic stanął na Mount Everest! Sami powiedzcie, czy może być coś bardziej nierutynowego niż żel pod prysznic na szczycie świata? ..no właśnie, NIE! ;) Dokładnie 6kwietnia 2014 roku Original Source wraz z ekipą himalaistów wyruszył na górską wyprawę ku spełnieniu swojego największego marzenia – zdobycia najwyższego szczytu na ziemi. Od samego początku na Facebooku śledziliśmy ich poczynania z poszczególnych etapów trasy, oraz mogliśmy dowiedzieć się jak wygląda codziennie życie w drodze na Mount Everest.

Więcej…
 
Największy trening tego roku: all in for #mygirls z Ewą Chodakowską! Email

7 czerwca murawa stadionu Legii w Warszawie zamieni się w największy plac boju dla dziewczyn głodnych różnorodnych treningów i aktywności fizycznych. Przez cały dzień dziewczyny będą mogły uczestniczyć w bezpłatnych, grupowych zajęciach dance, fitness i jogi. Obok Ewy Chodakowskiej swój trening poprowadzi też jedna z najbardziej uznanych joginek na świecie – Ashleigh Sergeant.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 19 z 28

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl