top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoTour
Podróż dookoła świata jak z „Bolka i Lolka” rozpoczęta! Email

Bohaterowie kultowej kreskówki okrążyli świat w 80 dni, na celuloidowej taśmie. Rodzina Łopacińskich (tata Wojciech, mama Eliza, syn Wojtek i córka Łucja) zamierzają to zrobić w rok, a ich własna podróż właśnie się rozpoczęła. 15.06.2014 ruszyli z Berlina do Madrytu, a potem do Gwatemali i 50 innych krajów, które mają zamiar odwiedzić jeżdżąc pociągami, autobusami, autostopem i wszelkimi innymi, lokalnie dostępnymi środkami lokomocji.
Przygotowania rodziny Łopacińskich do podróży życia trwały dwa lata. Jak sami mówią, nie było łatwo spiąć wszystkie elementy wyprawy w klarowną i konstruktywną całość, ale czego się nie robi się dla spełnienia marzeń. Spakowani w cztery walizki ( !!!!) wyruszyli eksplorować świat, który znali do tej pory z telewizji lub kolorowych magazynów, z ciekawością i desperacją, jakiej można pozazdrościć. Misją wyprawy jest badanie warunków edukacyjnych dzieci w odwiedzanych krajach, wymiana informacji i doświadczeń. Wojtek jr. i Łucja będą się uczyć z podręczników przegranych na pendrive. Ostatnim wydarzeniem, przed podróżą, w której Łopacińscy wzięli udział przed wyjazdem, był

warszawski premierowy pokaz nowej kolekcji butów Keen na sezon jesień 2014/ zima 2015, których 12 modeli spakowali ze sobą, jako buty do zadań specjalnych.

Więcej…
 
Znane przedstawicielki generacji fitness na Reebok Women’s Fitness Camp! Email

W niedzielę, 8 czerwca, na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie odbył się Reebok Women's Fitness Camp. Wśród 1 600 prawdziwych entuzjastek fitnessu znalazły się również znane osobistości. W treningach wzięły udział Anna Bosak, Anna Dereszowska, Klaudia Halejcio, Joanna Jabłczyńska, Marika, Paulina Sykut Jeżyna i Kamila Szczawińska. To pierwsza tego typu impreza w Polsce, podczas której każda uczestniczka mogła przetestować dynamiczne treningi prowadzone przez doświadczoną kadrę trenerską z Les Mills i Reebok University. Zajęcia odbywały się w trzech strefach treningowych oferujących różnorodne formy ćwiczeń. Gwiazdy dołączyły do tłumu uczestniczek pod sceną główną.

Więcej…
 
BEKO Ełk Triathlon 2014: Marek Jaskółka i Agnieszka Jerzyk Mistrzami Polski w Triathlonie! Email

Marek Jaskółka (AS Szczecin) z czasem 1:59:06 wygrał zawody BEKO Ełk Triathlon i został Mistrzem Polski na dystansie olimpijskim. Drugi na mecie ze stratą 14 sekund zameldował się Mateusz Kaźmierczak (Adgarfit Pro Team), a trzeci był Mateusz Rak (UKS Tri Team Rumia). W rywalizacji Pań najlepsza okazała się Agnieszka Jerzyk (REAL 64-sto), druga była Maria Cześnik (Adgarfit Pro Team), trzecie miejsce dla Magdaleny Mielnik(WMKS).  Z całego serca gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom (prawie 500 uczestników), którzy wzięli udział w BEKO Ełk Triathlon!

Więcej…
 
Droga Bielucha do Unii Europejskiej! Email

 

Trasa tegorocznego Media Touru dla dziennikarzy ogólnopolskich mediów drukowanych i internetowych wiodła sprzed Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie do pałacu Zamoyskich w Kozłówce, a dalej do karczmy „Siwy Dym" w Celejowie. Myślą przewodnią wyprawy było pokazanie, jak gospodarka rynkowa oraz dziesięciolecie Polski w Unii Europejskiej wpłynęło na rozwój i kondycję Spółdzielni Mleczarskiej Bieluch w Chełmie. Jednak nie samym chlebem człowiek żyje, więc IMR advertising by PR postanowiła zapewnić uczestnikom także strawę dla ducha, stąd

zwiedzanie Pałacu-Muzeum rodu Zamoyskich oraz

Galerii Sztuki Socrealizmu,

poprzedzone śniadaniem w parkowej restauracji Pavilion.

Merytoryczna część wyjazdu miała miejsce w karczmie „Siwy Dym".

Więcej…
 
Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup turniejem I kategorii ! Email

Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup to najbardziej prestiżowe wydarzenie wśród imprez organizowanych w Polsce wyłącznie dla Pań i jedno z najbardziej znaczących w tej części Europy. W tym roku golfistki już po raz ósmy spotkają się na tym międzynarodowym turnieju. Zawody odbędą się 9 i 10 czerwca na polu golfowym Sand Valley Golf & Country Club w Pasłęku. O wysokiej randze wydarzenia świadczy również fakt, że ósmy Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup decyzją Zarządu Polskiego Związku Golfa otrzymał status I kategorii w rankingu turniejów PZG! Dzięki temu zawodniczki startujące w turnieju mogą uzyskać większą liczbę punktów w rankingu ogólnym.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 18 z 28

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl