top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoTour
Wakacje w wielkim mieście...w Barcelonie! Email

Coraz częściej wielu z nas zamiast spędzać wakacje wygrzewając się na plaży lub przy basenie, decyduje się na podróż do jednej z europejskich metropolii. Wśród nich króluje tętniąca życiem Barcelona. Co warto wiedzieć i zobaczyć wybierając się do stolicy Katalonii? Sprawdź krótki przewodnik mytaxi.

Gaudi, Picasso i... Camp Nou
Jednym z obowiązkowych punktów znajdujących się na liście turystów wybierających się do Barcelony jest

Kościół La Sagrada Familia, jedna z wielu budowli w tym mieście projektu Gaudiego (wejściówki najlepiej kupić online z wyprzedzeniem). Niewiele osób jednak wie, że Barcelona była domem i uwielbianym miastem młodego Pablo Picassa.

Więcej…
 
BMW Półmaraton Praski wyzwala energię prawobrzeżnej Warszawy! Email

31 sierpnia odbędzie się premierowa edycja BMW Półmaratonu Praskiego - jedynej masowej imprezy biegowej, której trasa w całości prowadzi prawą stroną Wisły. Na starcie biegu może stanąć nawet 10 tysięcy uczestników! Biegacze ruszą z al. Zielenieckiej w stronę Wału Miedzeszyńskiego, aby po pokonaniu 21 km 97,5 m powrócić pod Stadion Narodowy. To tu zlokalizowane będzie miasteczko z licznymi atrakcjami dla kibiców. Dzięki temu, że większość trasy prowadzi Wałem, impreza nie zablokuje ruchu, ani nie spowoduje większych utrudnień w komunikacji. Równocześnie zagwarantuje uczestnikom wygodę, szybkość i bezpieczeństwo. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta M. St. Warszawy oraz Burmistrzów Dzielnicy Wawer i Praga Południe.

Więcej…
 
Niezapomniane uroki Jury Krakowsko-Częstochowskiej! Email

Charakteryzują ją wapienne ostańce skalne, przepiękne krajobrazy, tajemnicze jaskinie oraz średniowieczne zamki. Jej urok jest doceniany przez coraz większą liczbę turystów, którzy odkrywają go podczas wycieczek wiodących przez Szlak Orlich Gniazd. Mowa oczywiście o Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Zajmuje ona  południową część naszego kraju, rozciąga się od Krakowa aż do Częstochowy. Bez wątpienia jest to jeden z najpiękniejszych regionów Polski, gdzie znajduje się wiele ciekawych zabytków, jaskiń czy warowni. Zwiększająca się ilość atrakcji turystycz­nych sprawia, że Jura cieszy się ogromną popularnością wśród podróżnych.

Jednymi z najciekawszych obiektów znajdujących się na Jurze są zamki bądź ich ruiny, z którymi wiąże się wiele tajemniczych legend i ciekawych historii. Do najbardziej urokliwych budowli zaliczyć można zamek w Bobolicach, Ojcowie, Morsku i przede wszystkim zamek Ogrodzieniecki w Podzamczu nazywany często „perłą Jury".

Więcej…
 
Ołomuniec najpiękniejszym miastem w rankingu Lonely Planet! Email

Prestiżowy przewodnik turystyczny Lonely Planet opublikował ranking 50 europejskich miast, zabytków i atrakcji turystycznych uznanych przez autorów za najpiękniejsze, lecz mało znane perełki. Na pierwszym miejscu znalazł się Ołomuniec leżący na Morawach Środkowych. Światowej sławy wydawca przewodników zaprasza turystów do odkrywania zabytkowego miasta. Rynek w Ołomuńcu należy do najpiękniejszych na świecie. Znajdziemy tu zabytkowe kamienice, fontanny i kolumnę Najświętszej Trójcy, upamiętniająca epidemię moru, wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. W malowniczych uliczkach są ulokowane przepiękne kościoły, liczne gospódki i minibrowary. Lonely Planet poleca Ołomuniec jako alternatywę dla zatłoczonej Pragi. Miasto oferuje bowiem równie piękne zabytki i niezwykłą atmosferę.

Więcej…
 
Ruszyła nadmorska trasa Ice-Watch&Sinsay Summer Event! Email

Ice-Watch wraz z marką odzieżową Sinsay rozpoczął trasę po polskich, nadmorskich kurortach. Przyjdźcie i sprawdźcie co dla Was przygotowali! W strefie Do It Yourself przerobicie zwykłe szorty, koszulę, kamizelkę, buty, torbę, czy kapelusz na produkt absolutnie niepowtarzalny! Spotkajcie się z blogerkami w strefie chilloutu i porozmawiajcie o aktualnych trendach. Chcecie powyginać ciało? Bawcie się ze znajomymi w TWISTER ICE–WATCH lub TENIS ICE-WATCH. Ponadto, Ice-Watch rozdaje tysiące nagród wśród uczestników, którzy wezmą czynny udział w strefie Ice-Watch&Sinsay Summer Event. Wieczorem o wakacyjny klimat zadba grający na żywo DJ! Zwieńczeniem całej trasy będzie koncert we Władysławowie znanej i lubianej artystki MARGARET!

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 16 z 28

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl