top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoTour
Czech International Air Fest 2014! Email

W pierwszy wrześniowy weekend (06-07.09.2014) zapraszamy wszystkich miłośników lotnictwa do miasta Hradec Kralove (50 km od Kudowy Zdroju). Odbędzie się tu bowiem coroczna międzynarodowa impreza Czech CIAF – największy przegląd awiacji oraz konkurs dla najlepszych wojskowych samolotów bojowych w Czechach. Impreza gromadzi każdego roku tysiące fanów z całej Europy. Na tutejszym lotnisku będzie można obejrzeć zarówno samoloty odrzutowe, jak i śmigłowce, a także helikoptery, myśliwce i samoloty bojowe z wielu krajów. Sztukę lotniczą zaprezentują tu również piloci wojskowi i cywilni oraz grupy akrobatyczne. W tym roku odbędzie się już XXI edycja imprezy.

Więcej…
 
Czechy winem płynące! Email

Winobranie należy do ulubionych imprez znawców i miłośników wina. Także w tym roku w wielu czeskich i morawskich miastach i miasteczkach odbędą się imprezy winiarskie. Towarzyszą im barwne programy rozrywkowe dla całej rodziny. Królewskie miasto Znojmo zaprasza na 31 edycję święta wina 12-13.09.2014. Podczas imprezy wystąpią gwiazdy muzyki czeskiej, zespoły folklorystyczne, odbędą się pokazy rzemiosł, szermierki i wiele innych atrakcji dla dorosłych i dzieci. Tradycyjnie miasto przemierzy pochód na czele z królem Janem Luksemburskim i jego świtą. W restauracjach i na ulicach na gości czekają degustacje dobrych win i burczaków ( www.znojemskevinobrani.cz)

Więcej…
 
Pilzno – najlepszy pomysł na wycieczkę w 2014 r. według Lonely Planet! Email

Na zdjęciach kolejno: Wielka Synagoga, Katedra św.Bartłomieja, brama browaru Plzensky Prazdroj

 

Prestiżowy przewodnik Lonely Planet umieścił czeskie miasto Pilzno między dziesięcioma najlepszymi europejskimi kierunkami podróży 2014 roku. „Podróż do Pilzna nie tylko na piwo" znalazła się w rankingu obok tak ciekawych propozycji, jak na przykład romantyczny pobyt na wyspie greckiej Santorini, wycieczka po południowo-zachodniej Anglii, podróż szlakiem Wikingów czy wieczory w rytmie flamenco w Sewilli. W roku 2015 Pilzno stanie się Europejską Stolicą Kultury. Na gości, którzy odwiedzą miasto w przyszłym roku czeka ponad 50 znaczących imprez kulturalnych w miejscach publicznych oraz ponad 600 innych wydarzeń.

Więcej…
 
Czechy – nocne zwiedzanie zamków i pałaców! Email

W ostatnią sobotę sierpnia, 30.08.2014r. Czechy zapraszają na niezwykłą wycieczkę do zamków i pałaców.W ramach piątej edycji Nocy Zamkowej swe podwoje otworzy około 80 zabytkowych obiektów. Oprócz pełnego emocji zwiedzania komnat zamkowych w towarzystwie duchów, na gości czeka bogaty program kulturalny – koncerty, przedstawienia teatralne, wykłady. Będzie można zajrzeć do pomieszczeń na co dzień niedostępnych dla zwiedzających. W Pradze zwiedzimy Pałac Wallensteina, Pałac Chvalsky i ogrody pod Zamkiem Praskim.

Więcej…
 
Nowe linie, nowe miasta, nowe autokary. PolskiBus.com rozbudowuje siatkę połączeń! Email

Dzisiaj www.PolskiBus.com ogłosił uruchomienie nowych linii i wprowadził do siatki połączeń trzy nowe miasta: Wilno, Szczecin i Gorzów Wielkopolski. Dodatkowo zwiększył częstotliwość kursowania na wielu już istniejących liniach, uwzględniając połączenia Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Rzeszów oddając do dyspozycji pasażerów 20 nowoczesnych autokarów ADL Plaxton „Elite i" na podwoziu Volvo B11R, których całkowita wartość inwestycji wynosi 35 000 000 PLN. PolskiBus.com rozwija się dynamicznie. Przez 3 lata przewiózł ponad 8 milionów pasażerów, stworzył 730 nowych miejsc pracy, zwiększył flotę do 132 autokarów, które będą wykonywały ponad 300 kursów dziennie docierając do 22 polskich miast oraz 5 europejskich stolic.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 15 z 28

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl