top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoTour
Karlowe Wary inaugurują sezon! Email

Najsłynniejsze czeskie uzdrowisko Karlowe Wary szykuje się do otwarcia sezonu 2015. Jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w mieście odbędzie się w pierwszy majowy weekend (od 1 do 3 maja). W piątkowy wieczór na gości czekają tematyczne projekcje audiowizualne w centrum miasta. Sobotni program wypełnią tradycyjne rytuały inaugurujące sezon turystyczny w uzdrowisku

poświęcenie źródeł przez nuncjusza papieskiego, uroczysta msza

i historyczny korowód z królem Karolem IV na czele.

Uroczystościom będą towarzyszyły dodatkowe imprezy – Food Festiwal i Wiosenne Święto Porcelany. Atrakcją festiwalu kulinarnego będzie tradycyjny wyścig kelnerów w stylu czechosłowackiej komedii „Kelner, płacić!" (czes. „Vrchní, prchni."), degustacje przysmaków przygotowanych przez szefów kuchni z najlepszych restauracji, barmańskie show, warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych i konkursy z wartościowymi nagrodami.

Więcej…
 
Festiwal Zakupów w Stambule! Email

Stambuł, będący jednym z najwspanialszych miast świata, jest gospodarzem piątej edycji Istanbul Shopping Fest, czyli Festiwalu Zakupów. To emocjonujące wydarzenie będzie miało miejsce między 6 a 28 czerwca 2015 r.

Festiwal Zakupów w Stambule to niezwykły czas zakupowego szaleństwa oraz wszechobecnej rozrywki. Co roku gromadzi on miliony turystów! To tętniące życiem miasto ma do zaoferowania bogatą historię, kulturę oraz smakowitą kuchnię – właśnie to połączenie nadaje temu wydarzeniu niezwykłą moc i przyciąga odwiedzających. Festiwal Zakupów łączy przyjemność płynącą z robienia zakupów z rozrywką oraz odpoczynkiem.

Odkryj Stambuł w czerwcu

W czerwcu Stambuł będzie gościł miłośników zakupów z całego świata. To właśnie w tym mieście znajdziecie Wschód i Zachód, nowoczesność i historię, stojące obok siebie meczety, kościoły i synagogi, zabytkowy Kryty Bazar i nowoczesne centra handlowe. Skosztujecie tam potraw z całego świata, stworzonych przez najlepszych kucharzy, ale poznacie także tradycyjną kuchnię turecką. W Stambule urzekną was również pałace Topkapı i Dolmabahçe, niegdyś zamieszkiwane przez sułtanów, Wieża Leandra będąca tematem wielu baśni, nie mająca sobie równych Hagia Sophia oraz Wyspy Książęce.

Więcej…
 
Baśniowe wieże Atlantis, The Palm na wyspie Jumeirah. Nowy wyjazdowy trend – luksusowe wakacje w Dubaju! Email

Dubaj to aktualnie jedno z najbardziej pożądanych i najmodniejszych turystycznie miast świata. Odwiedzających kusi niecodzienna mieszanka kultur, wspaniała architektura, rozmach i luksus. Spośród symboli miasta do najbardziej rozpoznawalnych należy Palm Jumeirah, jedna z największych na świecie sztucznych wysp oraz położny na jej szczycie luksusowy hotel Atlantis, The Palm.

Zjednoczone Emiraty Arabskie to jeden z najszybciej rozwijających się krajów, który każdego roku odwiedzają miliony turystów. Według danych UNWTO (United Nations World Tourism Organization) region Bliskiego Wschodu do 2030 roku ma odwiedzać nawet 149 milionów przyjezdnych rocznie– ponad dwa razy więcej niż ma to miejsce aktualnie (ok. 61 mln turystów rocznie). Także Polacy coraz chętniej wybierają ten rejon świata jako cel wakacyjnych wyjazdów. Dowodem na to może być fakt, że w okresie od lutego 2013 do lutego 2014, po wprowadzaniu bezpośrednich lotów z Warszawy do Dubaju, z podróży w obie strony skorzystało aż 145 tys. osób.

Więcej…
 
Wybierz #Kierunek Finlandia! Email

Od listopada obieramy #Kierunek Finlandia. To konkurs, w którym główną nagrodą jest podróż za koło podbiegunowe. Tymczasem w sklepach pojawiły się produkty Finlandia® Vodka z dołączonymi zawieszkami i specjalnymi obwolutami, które poza niezwykłymi grafikami, zawierają szczegóły dotyczące trwającego do końca stycznia 2015 r. konkursu. Aby wygrać podróż niezwyczajną i poznać bogactwo Finlandii nie trzeba wiele. Wystarczy wziąć udział w trwającym od listopada konkursie #Kierunek Finlandia, prowadzonym pod marką Finlandia® Vodka.

Więcej…
 
Coraz lepsze warunki narciarskie w Czechach! Email

Mróz i opady śniegu zdecydowanie poprawiły sytuację na stokach w czeskich ośrodkach narciarskich. W górach spadło od 5 do 20 cm świeżego puchu, a na dodatek ujemna temperatura pozwala pracować armatkom naśnieżającym pełną parą. W ostatnich dniach niemal wszystkie stacje narciarskie uruchomiły wyciągi. W Karkonoszach działają prawie wszystkie ośrodki.W stacji H.Mísečky-Medvědín leży 30-60 cm śniegu, działa 8 wyciągów i czynnych jest ponad 7 km tras.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 12 z 28

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl