top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoTour
onholidays Polska - nowe biuro podróży wkracza na polski rynek! Email

Na polskim rynku usług turystycznych pojawił się właśnie nowy gracz – biuro podróży onholidays Polska. W pierwszym sezonie swojej działalności onholidays oferuje Polakom wypoczynek w Bułgarii, Chorwacji, Rumunii, Słowenii i na greckiej Krecie. Oferta biura obejmuje zarówno wyjazdy z transportem lotniczym, autokarowym, jak i z dojazdem własnym. Perełkami w premierowej propozycji nowego touroperatora są wycieczki objazdowe po Rumunii oraz wyjątkowe oferty cenowe na pobyt w Bułgarii.

Więcej…
 
Zespół onholidays Polska - razem mają 100 lat doświadczenia w turystyce! Email

Zespół onholidays Polska to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej, a w szczególności organizacji zagranicznej turystyki wyjazdowej. Ich wiedza, znajomość rynku, a także doskonałe rozeznanie w potrzebach i preferencjach polskich turystów zaowocowały powstaniem biura podróży, które gwarantuje bezpieczne i udane wakacje. Razem mamy ponad 100 lat doświadczenia w organizowaniu zagranicznej turystki wyjazdowej - mówi Piotr Chojnowski, Dyrektor Zarządzający onholidays Polskawykorzystaliśmy ten niewątpliwy potencjał tworząc biuro, z którym Polacy mogą spędzić wakacje swoich marzeń.

Więcej…
 
Sardynia – z miłości do świętowania! Email

Włochy to prawdziwy raj dla wielbicieli sztuki, kulinariów oraz zwiedzania zabytków. Jednak nie zapominajmy, że najróżniejsze festiwale oraz święta to duma wszystkich Włochów oraz znakomita okazja do celebracji i wspólnej zabawy. W ostatnią niedzielę maja na Sardynii odbywa się Festiwal Cavalcata Sassari Sarda, podczas którego wszyscy przybyli świętują początek lata oraz sezonu turystycznego. To wydarzenie jest mocno związane z prawdziwym, włoskim folklorem - śpiewem, tańcem oraz barwnymi kreacjami. Więcej na temat festiwalu opowiedzą dwaj Włosi, eksperci marki Malma z Kuchni Dantego – Leonardo Masi i Alfredo Boscolo.

Więcej…
 
Odkryj wina z serca Portugalii! Email

Podczas tegorocznej edycji Tygodnia Portugalskiego „Flavours of Portugal" pojawią się nie tylko specjały kuchni portugalskiej, ale również to, co można najlepszego wycisnąć z winogron – wina z regionu Tejo.

Region Tejo, leżący w samym sercu Portugalii wzdłuż brzegów słynnej rzeki Tag (z portugalskiego Tejo) niedaleko Lizbony, może pochwalić się tradycjami produkcji wina sięgającymi aż XII wieku. W 1170 roku tereny wokół miasta Santarem uzyskały od ówczesnego króla Portugalii - Alfonsa I Zdobywcy, pierwsze oficjalne zezwolenia na produkcję tego szlachetnego trunku. Kolejny władcy podążając tą samą drogą, wydawali kolejne pozwolenia, konsekwentnie dążąc do zwiększenia produkcji wina, które poza walorami smakowymi uznawane było za towar bardzo dochodowy.

Więcej…
 
Wysoki standard w niskiej cenie, czyli kiedy odwiedzać najwyższe hotele świata? Email

Pokoje z widokami w chmurach nie należą do najtańszych, ale uczucie spania na szczycie świata jest warte swojej ceny. KAYAK.pl przygotował analizę dotyczącą najwyższych hoteli w światowych metropoliach, aby dowiedzieć się, kiedy najlepiej zaplanować pobyt w jednym z nich.

Najlepszy czas na pobyt w hotelowych drapaczach chmur:

1.The Ritz Carlton Hong Kong (Hongkong, Chiny)

Popijając koktajle w najwyższym barze świata w budynku Międzynarodowego Centrum Handlowego, można podziwiać widok roztaczający się na Victoria Harbour.

Wysokość budynku: 484 m

Liczba pięter: 102-118

Kiedy planować pobyt w hotelu? sierpień

Średnia cena za noc: 1805 zł / sierpień

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 11 z 28

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl