top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoTour
Czeski Krumlov Card 2015! Email

Trzy muzea, słynną galerię, wieżę zamkową i kuźnię mogą zwiedzić z 50-procentową zniżką posiadacze karty turystycznej Český Krumlov Card. Miasto Czeski Krumlov jest pierwszym, mniejszym miastem czeskim, które zaoferowało turystom tego typu usługę. Karta obejmuje wstęp do najpopularniejszych turystycznie miejsc w Czeskim Krumlovie – do Muzeum Zamkowego, na wieżę zamkową i do kuźni na pierwszym dziedzińcu, do Muzeum Regionalnego, do Muzeum Atelier Fotograficznego Seidel i Egon Schiele Art Centrum.

Więcej…
 
Smart Connection – bardzo tanie loty z przesiadką! Email

Smart Connection w ofercie www.FRU.pl to najtańsze dostępne loty składane. Bez potrzeby samodzielnego wyszukiwania połączeń tanich i regularnych linii, bez przeszukiwania dziesiątek stron z poradami „jak podróżować za free". Tanio, bezpiecznie i z maksymalnie jedną przesiadką, która może być atrakcyjnym elementem podróży.

Smart Connection to odpowiedź na potrzeby klientów wybierających niebanalne kierunki podróży i chcących podróżować tak tanio, jak to tylko możliwe. Nowa formuła w ofercie www.FRU.PL umożliwia kojarzenie ze sobą lotów przesiadkowych, które nie były dotychczas dostępne w systemach rezerwacji. W efekcie, podróżni mogą w bardzo korzystnej cenie dolecieć niemalże do każdego miejsca na świecie. Wystarczy, że klient wskaże kierunek, a www.FRU.PL wyszuka najtańszy dostępny wariant podróży badając oferty lotów z różnych lotnisk przesiadkowych.

Więcej…
 
Dziewczyny za stery! Czyli kilka słów o tym, dlaczego żeglarstwo jest nie tylko dla mężczyzn! Email

Żeglarstwo to jedna z najciekawszych dyscyplin sportów wodnych. Niestety, w Polsce wciąż dominuje przeświadczenie, że dobrym, doświadczonym żeglarzem może być tylko pan z brodą, brzuszkiem i kapitańską fajką w zębach. Nic bardziej mylnego! Przemierzając malowniczy szlak Wielkich Jezior Mazurskich coraz częściej zobaczyć można sterujące panie. Nie powinno to już nikogo dziwić, wszak żeglowanie jest sportem dla każdego.

Więcej…
 
Twierdza Masada - najwspanialsze starożytne ruiny w Izraelu, miejsce pielgrzymek i pamięci narodowej! Email

Zwiedzając Izrael większość turystów wybiera pielgrzymkę do Ziemi Świętej i odwiedza Jerozolimę, część udaje się  do Tel Awiw, które jest drugim pod względem wielkości miastem Izraela.

Jest jeszcze inne miejsce warte uwagi, które należy zobaczyć, miejsce to zostało wpisane w 2001 przez UNESCO na Światową Listę Dziedzictwa. To twierdza żydowska Masada położona na szczycie płaskowyżu na Pustyni Judejskiej nad Morzem Martwym. Trudno się tam dostać, bo bronią jej kilkumetrowe strome zbocza –ok.410 metrów nad poziomem Morza Martwego.

Więcej…
 
Odkrywanie nowych miejsc to główna motywacja Polaków do latania z przesiadkami! Email

Serwis www.KAYAK.pl przeprowadził ankietę wśród swoich użytkowników, aby poznać opinię polskich podróżnych na temat lotów z przesiadką:


•27% polskich podróżnych rezerwuje lot z przesiadką, ponieważ chce odwiedzić nowe miejsca,
•42% pasażerów nie wyobraża sobie podróży bez telefonu komórkowego,
•według 33% użytkowników najbardziej irytujące są opóźnienia lotów.

 

Loty z przesiadką są dobrą okazją do poznawania nowych miejsc, ale dla wielu osób mogą okazać się również dość stresujące. W związku z właśnie rozpoczętym sezonem wakacyjnym, serwis www.KAYAK.pl postanowił spytać polskich użytkowników, co sądzą o lataniu z przesiadkami.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 28

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl