top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoTour
W Klasie Biznes: WUNDERKIND wchodzi na pokład! Luksusowa marka modowa opracowała we współpracy z airberlin nowy zestaw dla podróżnych! Email

Gwiazdy na pokładzie! Produkty założonej przez Wolfganga Joopa luksusowej marki modowej WUNDERKIND od teraz są dostępne na długodystansowych trasach linii airberlin. Wspólnie z WUNDERKING, airberlin opracowało nowy zestaw dla osób podróżujących klasą biznes. Kosmetyczka będzie zawierać wysokiej jakości akcesoria, które pozwolą zachować pasażerowi dobre samopoczucie podczas lotu.

 

„Współpraca z marką WUNDERKIND i tym samym ze światowej sławy projektantem, jakim jest Wolfgang Joop, jest czymś wyjątkowym. Pasażerowie na pewno mogą cieszyć się z efektów naszej współpracy", powiedział Thomas Ney, kierownik działu Hospitality & Operations w airberlin.

Więcej…
 
Wirtualny spacer po Karkonoszach! Email

Od początku wakacji turyści mogą wybrać sie na wirtualny spacer po najwyższych czeskich górach Karkonoszach, korzystając z funkcji Street View na mapach Google. Znajdziemy tu najciekawsze trasy Karkonoskiego Parku Narodowego, między innymi na Śnieżkę, wokół schroniska Luční bouda, jednego z najwyżej położonych schronisk turystycznych w Europie, do wodospadu Panczawskiego, najwyższego wodospadu w Czechach, do źródła Łaby czy Śnieżnych Kotłów.

Więcej…
 
Pomorze na to jak na lato! Email

- Dwa tysiące dwieście trzy!

- Ile? – pytam z niedowierzaniem.

– No ponad dwa tysiące – potwierdza Bartek Kopak.

– Ja tylko pięćset – uspokaja mnie jego żona, Majka.

Tyle właśnie zdjęć zrobili moi przyjaciele podczas 2-tygodniowego, lipcowego pobytu w województwie pomorskim. Zaczynamy oglądanie.

Więcej…
 
Warmia i Mazury: biznes nad jeziorami! Email

Warmińsko-mazurskie to nie tylko pełen uroku region turystyczny, ale też doskonałe miejsce do prowadzenia biznesu. Codziennie powstają tu 43 nowe firmy, a w specjalnych strefach ekonomicznych (warmińsko-mazurskiej oraz suwalskiej – w podstrefach Ełk i Gołdap) zainwestowano już 4,3 mld zł.

Biznes w województwie warmińsko-mazurskim stale się rozwija. W ostatnich latach powstało tu ponad 14 tys. nowych miejsc pracy. Inteligentnymi specjalizacjami, na których bazuje gospodarka w regionie, są: przemysł drzewny i meblarstwo, ekonomia wody, a także przemysł spożywczy oraz produkcja żywności wysokiej jakości.

Więcej…
 
Warszawa pełna niespodzianek! Email

9 lipca br. w hotelu ibis Warszawa Stare Miasto odbyło się spotkanie m.in. z dziennikarzami pt. „Warszawa pełna niespodzianek". Partnerzy spotkania, Warszawska Organizacja Turystyczna wraz z Warsaw Convention Bureau opowiedzieli o bardziej i mniej znanych atrakcjach miasta i możliwościach spędzenia pełnego atrakcji weekendu. Nie zabrakło również analizy potencjału konferencyjnego miasta.

- Zajmujemy się w tym momencie m.in. promocją Warszawy w Wielkiej Brytanii czy Szwecji jako doskonałej destynacji na krótkie wyjazdy turystyczne, ale bardzo często okazuje się, że nawet mieszkańcy miasta nie zawsze wiedzą o jego, również kulturalnych atrakcjachzaznacza Monika Białkowska dyrektor biura Warszawskiej Organizacji Turystycznej.Dlatego ważne jest, by organizować tego typu briefingi i pokazywać, gdzie i dlaczego warto się spotykać zarówno prywatnie, jak i w celach biznesowych.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 28

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl