top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoTour
Czechy: Kościół pełen duchów! Email

W drewnianych ławkach siedzą nieruchomo postacie wiernych, odziane w białe szaty. Modlą się z opuszczonymi głowami. W kościele panuje kompletna cisza, nikt się nie porusza, nie oddycha. Te dziwne postacie są bowiem rzeźbami przypominającymi duchy Niemców sudeckich, zamieszkujących dawniej tutejszą wioskę. Już od stuleci wznosi się na wzgórzu nad wioską Luková (ok 45 km od Pilzna) kościół św. Jerzego.

Więcej…
 
Rekordowa dostawa w Emirates - cztery nowe samoloty szerokokadłubowe w jeden dzień! Email

W trakcie dotychczasowej działalności Emirates odebrały już 150 Boeingów 777, a ich obecna flota A380 liczy 66 samolotów Ciągłe inwestycje Emirates w nowoczesną flotę odzwierciedlają dążenie przewoźnika do zapewnienia pasażerom jeszcze wyższego komfortu i zwiększenia wydajności operacyjnej.

DUBAJ, ZEA, 4 września 2015 r.: Linie Emirates świętują rekordową w historii firmy dostawę czterech nowych samolotów w ciągu jednego dnia, potwierdzając tym samym swoje zaangażowanie w rozwój nowoczesnej, wydajnej i komfortowej dla pasażerów floty. W rekordowej dostawie znalazły się dwa Boeingi 777-300ER, frachtowiec Boeing 777-F i jeden Airbus A380.

Więcej…
 
airberlin: lot nagroda dla nowych polskich członków programu business points. Specjalna jesienna promocja dla polskich firm! Email

Linia lotnicza airberlin ogłosiła nową specjalną promocję dla wszystkich polskich firm rejestrujących się jesienią tego roku po raz pierwszy do programu airberlin business points. Te nowe firmy członkowskie z Polski, które odbędą jeden lot powrotny lub dwa loty w jedną stronę w okresie od 1 września do 31 grudnia 2015 roku zostaną nagrodzone 1000 punktów, co odpowiada jednemu lotowi nagrodzie na Europejskiej trasie.

 

airberlin business points to specjalnie dostosowany dla firm darmowy program bonusowy, który umożliwia im zbieranie cennych punktów za podróże służbowe każdego pracownika. Rejestracja jest bezpłatna, a bilety-nagrody można rezerwować maksymalnie trzy godziny przed odlotem, w zależności od dostępności. Jednocześnie, każdy pracownik może nadal zbierać mile z programem lojalnościowym airberlin topbonus.

Więcej…
 
ECOLINES – jej wysokość „Wygoda Podróżowania”! Email

Podróżowanie w dzisiejszych czasach jest nieodłączną częścią życia każdego z nas. Podróżujemy nie tylko w czasie wolnym, ale coraz częściej również w ramach pracy. Nierzadko odbywamy spotkania biznesowe poza granicami kraju. Co za tym idzie, szukamy takiego środka transportu, który pozwoli nam na zrelaksowanie się przed ważnym spotkaniem oraz zapewni nam komfort pod indywidualnie istotnymi dla nas względami.

Na Polskim rynku dostępnych jest wielu przewoźników, począwszy od samolotów, poprzez pociągi, na autobusach skończywszy. I to właśnie ostatnia grupa jest coraz chętniej wybierana przez Polaków. Dlaczego? Tak naprawdę zalet nie trzeba szukać daleko. W porównaniu do samochodu nie ma konieczności samodzielnej jazdy, która na dalekich trasach jest nużąca. Jedyne co musimy zatem zrobić to wygodnie się rozsiąść, zrelaksować i cieszysz się podróżą.

Więcej…
 
Akcja Cihelna - wyjątkowe widowisko historyczne! Email

W rejonie miasteczka Kraliky przy granicy z Polską (14 km od Międzylesia) corocznie w sierpniu odbywa się niepowtarzalne widowisko historyczne z udziałem grup rekonstrukcji i wielka parada wojskowego sprzętu i wyposażenia historycznego oraz współczesnych pojazdów – Akcja Cihelna. Wydarzenie rozpoczyna się historyczną paradą wojskową w okolicy Králíków. Wieczorem na gości czekają imprezy kulturalne na rynku.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 28

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl