top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoTour
Walentynki w Czechach! Email

Romantyczna uliczka w Pradze. Fot. Štěpán Vrzala

 

Zakochanych zapraszamy do Pragi, jednego z najpiękniejszych miejsc na świecie, nazywanej rajem romantyków. Niezapomnianym przeżyciem będzie spacer wąziutkimi uliczkami oświetlonymi latarniami gazowymi, rejs łodzią po Wełtawie, wieczór w przytulnej kawiarni czy gospodzie lub udział w przedstawieniu w jednym ze słynnych czarnych teatrów. Na wspaniałą ucztę dla wszystkich zmysłów zaprasza praskie muzeum czekolady.

Więcej…
 
Ewa Mielnicka na wakacjach w Tajlandii! Email

Ewa Mielnicka Miss Polski 2014 r., po całym roku intensywnej pracy wybrała się na zasłużony odpoczynek do Tajlandii. Jako miss przez cały rok musiała być dostępna dla organizatorów konkursu piękności, tak więc pojawiała się na licznych imprezach, reprezentowała też nasz kraj w konkursie piękności poza granicami Polski. Teraz, gdy oddała koronę swojej następczyni, razem z narzeczonym- Maciejem Kurowskim postanowili udać się na wymarzone wakacje.

"W ostatnim czasie trochę zaniedbywałam mojego narzeczonego. Marzyliśmy o tych wakacjach od dawna. Kiedy oddałam koronę wreszcie nam się udało wyjechać razem. Kiedy wrócę czeka na mnie wiele projektów, tak więc muszę naładować akumulatory"mówi Ewa.

Więcej…
 
„Coolturalna podróż z PolskiBus.com” – kolejna odsłona akcji! Email

PolskiBus.com opublikował film promujący pozytywne zachowania podczas jazdy autokarem. Jest to już druga odsłona akcji „Coolturalna podróż z PolskiBus.com", której celem jest zapewnienie wszystkim pasażerom najwyższego komfortu. Kampania została zainaugurowała w sierpniu 2015 roku. Filmy można obejrzeć na firmowych kanałach Youtube, Vimeo oraz bezpośrednio na stronie www.polskibus.com

Więcej…
 
Boże Narodzenie w airberlin! Email

Samolot bożonarodzeniowy linii airberlin: jedyny w Niemczech samolot w świątecznym wydaniu!

  • model: Airbus A320
  • nr rej.: D-ABNM
  • we flocie airberlin od: 11/2015
  • pierwszy lot jako samolot bożonarodzeniowy airberlin:
  • 26.11.2015
  • kapitan: Stefan Friemel
  • trasa: Düsseldorf-Berlin-Helsinki-Berlin-Monachium
  • liczba miejsc siedzących: 180
  • zasięg: 5500 km
Więcej…
 
Charytatywna sesja w Maroko „I… taki świat jest piękny”! Email

Katarzyna Bujakiewicz, Weronika Książkiewicz, Justyna Steczkowska oraz Omenaa Mensah wróciły z Maroko, gdzie wzięły udział w sesji do charytatywnej akcji „I... taki świat jest piękny".

Inicjatorką i pomysłodawczynią projektu jest Omenaa Mensah i jej fundacja Omenaa Foundation. Efektem tej współpracy będzie niecodzienny kalendarz, z którego dochód zostanie przekazany na budowę szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 28

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl