top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoTour
Kopalnia dla turystów – oferta dla zwiedzających! Email

Kopalnia Soli „Wieliczka" od wieków udostępnia zwiedzającym swoje zachwycające podziemia. Zachwyciła Kopernika, Mendelejewa, Matejkę. Co takiego drzemie w wielickiej kopalni? Jaka magia, że ktokolwiek ją zwiedzi, ten mówi: niezwykła, zdumiewająca, piękna? Dla dużych i małych. Z rodziną i w grupie przyjaciół. Spokojnie lub ekscytująco. W Kopalni Soli „Wieliczka" każdy znajdzie coś dla siebie.

Wszyscy pragnący zobaczyć zabytkową Kaplicę św. Kingi i inne, nie mniej piękne miejsca, powinni wybrać się na cieszącą się od lat niesłabnącą popularnością, najbardziej znaną Trasę Turystyczną. Niezwykła podróż labiryntem solnych korytarzy to niepowtarzalna okazja żeby poznać przepiękne pejzaże podziemnych komór, odkryć tradycję i historię wielickiej Kopalni.

Więcej…
 
PolskiBus.com i Mobilis Group łączą siły na trasie Warszawa – Płock! Email

PolskiBus.com i Mobilis Group łączą siły na nowych zasadach! W ramach tego porozumienia trasa Warszawa – Płock będzie realizowana wspólnie przez pojazdy obu przewoźników. Dzięki temu pasażerowie będą mieć do dyspozycji łącznie aż 13 kursów dziennie, obsługiwanych przez najwyższej jakości autokary PolskiBus.com oraz Mobilis Group. Pierwsze kursy odbędą się już 1 września, a bilety dostępne będą wkrótce na stronie www.polskibus.com.

Więcej…
 
Szybko i sprytnie – pakowanie last minute! Email

Sezon wyjazdów last minute w pełni. Zanim jednak nadejdzie błogie lenistwo, czeka nas pakowanie, za którym nie wszyscy przepadamy. Wystarczy jednak kilka sprytnych rozwiązań proponowanych przez Decathlon, a przygotowanie walizki stanie się ekscytującą zapowiedzią udanego wypoczynku!

Na początek: w co?
Zastanów się, dokąd jedziesz i jaki charakter będzie miał urlop. Niby oczywiste, a jednak warto poświęcić kilka sekund i przemyśleć cel wyjazdu. I nie chodzi tylko o to, co ze sobą zabierzesz, ale również w co się spakujesz. Zupełnie inaczej będzie wyglądał nasz bagaż na wyprawę w góry, wycieczkę objazdową po egzotycznym miejscu, a jeszcze inaczej na tygodniowy wypoczynek z opcją all inclusive.

Wybierając tę ostatnią, z powodzeniem możesz zdecydować się na walizkę na kółkach w wymiarach kabinówki, np. Protect 35L Newfeel (dostępna w Decathlon).

Więcej…
 
Pałac Moravská Třebová zaprasza na zakończenie sezonu! Email

Renesansowa perła Republiki Czeskiej lub Morawskie Ateny – tak nazywany jest renesansowy pałac ulokowany w centrum zabytkowego miasta Moravská Třebová (wschodnie Czechy, około 114 km od Głuchołazów). W stylu renesansowym są nie tylko arkady pałacowe z początku XVII wieku, lecz także unikatowy zegar z XVI wieku, składający się z sześciu zegarów słonecznych.

Pałac oferuje trzy trasy zwiedzania. Główna trasa nawiązuje do historii pałacu i miasta. W ramach kolejnych tras zajrzymy do pracowni alchemika i piwnic pałacowych, w których znajdują się narzędzia tortur. W miesiącach letnich na turystów czeka także nocne zwiedzanie. Na zakończenie sezonu, w dniach 19 – 20 sierpnia, pałac zaprasza na tradycyjne Moravskotřebovskie pokazy sztuczek, barwną imprezę dla całej rodziny.

Więcej…
 
PolskiBus.com i AlbatrosBUS łączą siły! Email

PolskiBus.com i AlbatrosBUS łączą siły! To kolejny krok w dalszym rozwoju siatki połączeń na terenie Lubelszczyzny i Podkarpacia. W pierwszym etapie współpracy oferta PolskiBus.com zostaje rozbudowana o pięć nowych miast, w ramach dwóch linii skomunikowanych w Lublinie i kończących się w Warszawie. Pierwsze kursy będą realizowane już od 5 sierpnia, a bilety są dostępne na stronie: www.polskibus.com.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 28

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl