top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoTour
Lotnisko Chopina wita Bombardiera C Series SWISSa! Email

We wtorek, 30 sierpnia br. odbyło się oficjalne powitanie samolotu CS100 Swiss International Air Lines (SWISS). Wydarzeniu towarzyszył tradycyjny salut wodny. Warszawa jest jedną z pierwszych europejskich stolic, do których CS100 lata z Zurychu.

Cieszymy się, że miesiąc po wprowadzeniu samolotu Bombardier CS 100 do floty Swiss International Air Lines możemy witać ten piękny i nowoczesny samolot na naszym lotnisku. Fakt, że Warszawa jest jedną z pierwszych europejskich stolic, do których CS100 lata z Zurychu świadczy o tym, że jesteśmy ważnym partnerem dla linii Swiss" – powiedział Grzegorz Michorek, zastępca dyrektora Biura Handlowego Lotniska Chopina w Warszawie.

Więcej…
 
Najbardziej zaskakujące przepisy obowiązujące podczas podróży lotniczych! Email

Zasady obowiązujące na lotniskach i w samolotach często budzą wątpliwości wśród podróżnych. Choć większość pasażerów doskonale zdaje sobie sprawę z ograniczeń dotyczących przewozu płynów czy niebezpiecznych przedmiotów, wciąż można zawahać się wrzucając do bagażu podręcznego nożyczki lub zapalniczkę. Okazuje się, że w wielu przypadkach wątpliwości mogą być uzasadnione – wystarczy spojrzeć na listę kilku nie tak oczywistych zasad zebranych przez tripsta.pl.


Najlepszym potwierdzeniem, że zasady obowiązujące podczas podróży lotniczych bywają skomplikowane jest „biała lista" dostępna na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak z niej wynika, pasażerowie często nie potrafią sami określić, czy dany przedmiot może zostać uznany za niebezpieczny.

Więcej…
 
Czego Polacy szukali na wakacjach? Email

Co robimy na urlopach?

Podróżujemy, żywimy się w fastfoodach, leczymy się sami i szukamy mechaników. Tak przynajmniej wynika z danych NaviExpert. Dostawca nawigacji samochodowej sprawdził czego Polacy poszukiwali w lipcu i sierpniu podczas podróży po Polsce. W tym celu przeanalizował najczęściej wybierane kategorie tzw. POI (ang. Point of Interest), czyli użyteczne miejsca w swojej aplikacji.

Więcej…
 
PROSTO Z SERCA KUBY: Relacja z podróży popularnego youtubera, Macieja Wapińskiego! Email

Plaża, palmy i szklanka mojito, do tego gorące rytmy salsy, charange i congo, otwarci i serdeczni ludzie - oto kwintesencja wakacji na słonecznej Kubie. Ale tamtejsza egzotyka to nie tylko urzekająca przyroda, muzyka i taniec. Polskiego turystę zaskoczy niejedno, przywołując niekiedy wspomnienia z czasów PRL-u. Maciej Wapiński vel „Wapniak" wrócił z Hawany zaledwie kilka tygodni temu.

Spędził niezapomniane wakacje, zgłębiał kubańską kulturę i poznał codzienność mieszkańców wyspy. Z podróży przywiózł filmy, zdjęcia i oczywiście prawdziwy kubański rum. Dla Kubańczyków bowiem to esencja ich kultury, coś więcej niż tylko trunek.

Więcej…
 
Wakacje Anny Jurksztowicz! Email

Anna Jurksztowicz pomimo tego, że często podróżuje po całym świecie wakacje lubi spędzać w Warszawie i w Polsce. Miasto jest wtedy puste i piosenkarka w tym czasie może załatwić wiele spraw. Niedawno udało jej się także wpaść do rodziny na Dolnym Śląsku - do malowniczej wsi Pławna, gdzie spędziła dzieciństwo. Lubi tam wracać ze względów sentymentalnych, może tam odpocząć i zrelaksować się na łonie natury, ale  też spotkać się z przyjaciółmi, prawdziwymi artystami.  Ostatnio jedno popołudnie spędziła z miejscowym malarzem światowego formatu Dariuszem Milińskim prowadzącym w Pławnej galerię sztuki.  Czyżby pobierała lekcje malowania? Czas pokaże.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 28

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl