top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoTour
„Akcja Cały Świat w Walizce” – podsumowanie „Filmowego Biegu z Walizką” Email

8 maja odbyła się wyjątkowa gra miejska -„Filmowy Bieg z Walizką" zorganizowany w ramach akcji „Cały Świat w Walizce". Udział w zabawie wzięło blisko 60 osób. Oprócz  pełnych emocji zmagań oraz wyjątkowych nagród,  uczestnicy walczyli o coś jeszcze – wsparcie dla Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

„Dokąd jechali bohaterowie filmu Podróż za jeden uśmiech?", „Kto zagrał główną rolę w filmie Desperado?" oraz „Czego nie było na morzem w filmie Chłopaki nie płaczą?" To tylko niektóre z kilkunastu pytań, na które musieli odpowiedzieć uczestnicy niedzielnej gry miejskiej Filmowy bieg z walizką. Blisko 60 osób miało za zadanie przebiec odcinek z ronda  de Gaulle'a do restauracji Skwer, trzymając w ręku jedną z ogromnych walizek. Liczył się czas i znajomość filmów. Uczestnicy, kierując się wskazówkami na karcie do gry, musieli - wśród licznych turystów i mieszkańców Warszawy - znaleźć 13 agentów, których znakiem rozpoznawczym była walizka z naklejką. Już za samo odszukanie agenta uczestnicy otrzymywali dwa punkty – dwie naklejki, a kolejny przyznawany był za udzielenie poprawnej odpowiedzi na „filmowe pytanie". Gra miała także wymiar charytatywny - za każdy zdobyty punkt, firma OCHNIK zobowiązała się przekazać 5 zł na Towarzystwo Przyjaciół Dzieci – organizację pomagającą osobom niepełnosprawnym. Uczestnicy zdobyli łącznie aż 379 punktów i dzięki temu udało się zebrać aż 1895 zł.

Więcej…
 
Conrado Moreno: Jeszcze nigdy nie czułem oddechu tygrysa na swoich plecach! Email

- Jeszcze nigdy nie czułem oddechu tygrysa na swoich plecach - powiedział Conrado Moreno podczas konferencji prasowej III Biegu Dookoła ZOO w Warszawie. Hiszpan znany z programu "Europa da się lubić" już w najbliższą sobotę 16 kwietnia pobiegnie wśród zwierząt razem z 1000 innych biegaczy.O bezpieczeństwie zawodników i zwierząt podczas biegu zapewniała Ewa Zbonikowska, V-ce Dyrektor Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie:
- To już trzecia edycja biegu i możemy być pewni, że zwierzęta dobrze zareagują na tłum biegaczy. Niektóre z nich zupełnie zawodników zignorują. Inne, jak np. gepardy, zerwą się do biegu, ale w granicach swoich klatek lub wybiegów - powiedziała.

Więcej…
 
Wybierasz się w podróż pociągiem Kolei Mazowieckich – zabierz ze sobą bezpłatnie psa i rower! Email

Od 23 kwietnia Koleje Mazowieckie po raz kolejny wprowadzają ofertę nieodpłatnego przewozu psa i roweru. Mogą z niej korzystać wszyscy podróżni posiadający ważny bilet na przejazd pociągiem. Oferta będzie ważna do 2 października.

 - Oferty „Pies gratis", „Rower gratis" cieszą się dużym zainteresowaniem podróżnych. Dlatego wprowadzamy je także w tym roku– mówi Donata Nowakowska, rzecznik prasowy Kolei Mazowieckich.

 W ramach biletu można przewieźć nieodpłatnie jednego psa. Zwierzę musi być na smyczy i w kagańcu, a jego właściciel musi posiadać aktualne zaświadczenie o szczepieniu psa przeciwko wściekliźnie. Przewożony rower nie powinien natomiast utrudniać przejazdu innym podróżnym.

Więcej…
 
Piknik zimowy w Bukowinie Tatrzańskiej Email

zawodybukowinatatrzanska 

 

 
« pierwszapoprzednia2122232425262728następnaostatnia »

Strona 28 z 28

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl