top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoTour
Kościół św. Jana Nepomucena na Zielonej Górze w Czechach -perła gotyku barokowego Email

 

Turyści jeżdżą do Žďáru nad Sázavou w regionie Wysoczyzna, aby zwiedzić dawny klasztor cystersów, zamek z Muzeum Książki, na majową pielgrzymkę czy na festiwal współczesnej muzyki poważnej Czeskie Sny. Niewątpliwie największe zainteresowanie odwiedzających budzi jednak kościół pielgrzymkowy św. Jana Nepomucena. Ten unikatowy zabytek, wzniesiony w stylu gotyku barokowego, został w roku 1994 wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Więcej…
 
Królewskie Posrebrzanie Kutnej Hory Email

Uroczystości gotyckie o nazwie Królewskie Posrebrzanie Kutnej Hory, w dniach 25-26 czerwca 2011, przeniosą nas na początek XV wieku, w czasy największej świetności miasta. Impreza tradycyjnie zainauguruje sezon turystyczny w Kutnej Horze, wpisanej na listę zabytków UNESCO. Na gości czekają liczne atrakcje, na przykład wielki turniej rycerski z udziałem króla Wacława IV, jarmark, występy muzyczne i taneczne, pokazy rzemiosł średniowiecznych, sokolnicze, konkursy dla dzieci i dorosłych.  Kutná Hora (60 km od Pragi) w średniowieczu, dzięki kopalniom srebra, stała się najważniejszym i najbogatszym miastem w Czechach.

Więcej…
 
PolskiBus.com: szybko, tanio, komfortowo! Nowy, unikalny sposób podróżowania między polskimi miastami. Email

Do prężnie rozwijających się europejskich przewoźników autokarowych dołączył Souter Holdings Poland, wraz ze swoją innowacyjną usługą międzymiastowych, ekspresowych przewozów autokarowych, świadczoną pod marką PolskiBus.com, oferując klientom możliwość szybkiej i komfortowej podróży w niezwykle niskiej cenie.

Szybkie, nowoczesne i klimatyzowane autokary zabiorą pasażerów w ekspresową podróż po Polsce oraz Europie Środkowej w atrakcyjnych cenach już od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację. Pasażerowie,  podróżujący w niezwykle wygodnych uchylnych fotelach, będą mogli skorzystać z darmowej usługi Wi-Fi, a także przewieźć swój bagaż bez dodatkowych opłat.8 nowych tras obsługiwanych przez PolskiBus.com połączy 16 polskich miast oraz 4 europejskie stolice: Berlin, Bratysławę, Pragę i Wiedeń z hubem zlokalizowanym w Warszawie.

Więcej…
 
Samsung Irena Women’s Run - nie daj się doścignąć rakowi! Email

4 czerwca br. w warszawskim Parku Agrykola startuje Samsung Irena Women's Run - pięciokilometrowy bieg, który jest wyrazem poparcia kobiet dla walki z rakiem piersi. Na imprezę zaprasza wielokrotna medalistka olimpijska oraz patron kampanii - Irena Szewińska.

Samsung Irena Woman's Run to część globalnej kampanii edukacyjno-profilaktycznej „Różowa wstążka", której celem jest zwrócenie uwagi na problem zachorowalności kobiet na nowotwory piersi. W ramach kampanii miliony kobiet na całym świecie łączą się we wspólnej walce przeciwko tej chorobie. Podobny cel przyświeca organizowanemu w Warszawie sportowemu wydarzeniu, podczas którego tysiące kobiet pobiegnie ulicami miasta, tym samym solidaryzując się z chorymi na nowotwór.

Więcej…
 
United Cruiser - przygoda czeka tuż za rogiem… Email

 

Marka United Cruiser została stworzona przez absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Bordeaux - Helen Ramy oraz kierowcę rajdowego - Renaud Pouto  w 2007 roku. Obydwoje, od 2003 roku współtworzyli firmę R plus – Electra France, która zajmowała się dystrybucją znanych na całym świecie kalifornijskich rowerów Electra. Do Polski marka trafia dzięki pilotowi rajdowemu Xavierowi Panseri, który 5 maja 2011 r. rozpoczął sprzedaż ekskluzywnych rowerów w Loft Fashion w Warszawie.

Marka United Cruiser wychodzi poza wszelkie granice kreatywności i łączy wszystko, co najlepsze w kalifornijskich rowerach: realizowanie wartości wolności, która jest częścią ich historii, z dodatkiem europejskiego wyczucia szczegółów technicznych oraz ducha francuskiego luksusu.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia2122232425262728następnaostatnia »

Strona 26 z 28

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl