top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoTour
Szykujesz się na ferie? Odwiedź WOLA PARK! Email

Ferie zimowe już za pasem. Wielu z nas planuje wyjazdy na narty, czy choćby jazdę na łyżwach, sankach lub po prostu długie spacery w mroźnej scenerii. Jako, że zima w końcu do nas dotarła, warto zaopatrzyć się w odpowiednią odzież i akcesoria, by móc w pełni korzystać z atrakcji dostępnych tylko o tej porze roku. Wraz z rozpoczęciem sezonu zimowego, zazwyczaj na kilka dni przed planowanymi wyjazdami często okazuje się, że buty narciarskie lub łyżwy są zbyt małe, nie mamy kurtki narciarskiej, lub co gorsze kasku, a kijki do nart gdzieś się zawieruszyły. Wtedy czekają nas nieoczekiwane zakupy, które najlepiej zrobić w miejscu, które nie tylko oferuje szeroki wybór produktów, ale także fachową pomoc specjalistów. W Centrum Handlowym Wola Park, w takich sklepach jak Adidas, City Sport, Go Sport, HiMountain, Sizeer, Soul czy w niedawno otwartym 4F, znajdziemy bogatą ofertę zimowej odzieży, obuwia, sprzętu zimowego oraz akcesoriów. Aby być w formie przed wyjazdem na narty, można także potrenować w klubie Calypso Fitness Club & Squash, który znajduje się na drugim piętrze centrum.

Więcej…
 
mytaxi przedstawia pierwszy mobilny system płatności na rynku taksówek! Email

Od teraz mytaxi jako pierwsza aplikacja w Polsce umożliwia nie tylko bezpośrednie zamówienie kursu i ocenę kierowcy, ale także rozliczenie za przejazd między kierowcą a pasażerem za pomocą smartfona. mytaxi jest pierwszą aplikacją w Polsce, która uruchamia na rynku taksówek mobilny system płatności bez użycia gotówki czy karty kredytowej. „Płać przez Aplikację" jest pierwszym mobilnym systemem płatności w Polsce umożliwiającym bezpośredni sposób rozliczenia pomiędzy kierowcą i pasażerem poprzez aplikację mytaxi. Do tej pory nie było w Polsce mobilnego systemu płatniczego funkcjonującego bez dodatkowych rozwiązań jak NFC, kod QR lub terminal kart płatniczych. Korzystanie z funkcji „Płać przez Aplikację" jest dla pasażera bezpłatne. Taksówkarz płaci mytaxi prowizję w wysokości 3% opłaty za kurs. Wymianą danych z bankami przy wszystkich transakcjach zajmuje się licencjonowana firma partnerska Wirecard.

Więcej…
 
Marsz Różowej Wstążki przeszedł ulicami Warszawy! Wydarzenie odbyło się pod hasłem: „Dbam o siebie dla Ciebie”! Email

W sobotę, 5 października br., odbył się organizowany przez Avon Cosmetics Polska coroczny Marsz Różowej Wstążki, którego hasłem przewodnim było: „Dbam o siebie dla Ciebie". Wydarzenie jest nieodłącznym elementem ogólnopolskiej Wielkiej Kampanii Życia - Avon kontra Rak Piersi oraz jedynym w swoim rodzaju wyrazem poparcia dla działań przeciwko rakowi piersi. Tegoroczna, szesnasta już edycja Marszu, przyciągnęła tysiące osób. W wydarzeniu wzięły także udział Ambasadorki kampanii Avon kontra Rak Piersi: Anna Wyszkoni, Aneta Zając oraz Anna Nowak-Ibisz. Każda uczestniczka Marszu miała możliwość skorzystania z badania USG.

Więcej…
 
W czeskich górach śnieży, pojedź poszusować na czeskich stokach! Email

W czeskich ośrodkach narciarskich panują idealne warunki dla miłośników sportów zimowych. Korzystaj z zimy i skocz na weekend do Czech. Tamtejsze ośrodki słyną ze świetnej infrastruktury i atrakcyjnych cen. Poniżej przedstawiamy pokrótce wybrane stacje narciarskie.

Więcej…
 
Dolina Stubai – na narty w promieniach wiosennego słońca! Email

Sezon narciarski w Dolinie Stubai trwa dużo dłużej niż kalendarzowa zima. Dzięki największemu lodowcowi w Austrii oraz korzystnemu położeniu na dużej wysokości można cieszyć się tu zarówno słońcem, jak i śniegiem. Oprócz stoków Schlick 2000 oraz na Serles i Elfer, Dolina Stubai oferuje także ciekawe wydarzenia i korzystne pakiety wypoczynkowe. Mimo dłuższych i coraz cieplejszych dni, Dolina Stubai nadal kusi miłośników sportów zimowych wspaniałymi warunkami śniegowymi. Narciarze i snowboardziści, bez względu na wiek, zamieniają swoje gogle na okulary słoneczne i nasmarowani kremem przeciwsłonecznym szusują w krótkim rękawku w dół stoku. W Dolinie Stubai sezon zimowy trwa nadal. Z jej uroków i śniegu można korzystać co najmniej do Wielkanocy, a na lodowcu Stubai nawet do czerwca.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia2122232425262728następnaostatnia »

Strona 22 z 28

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl