top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoTour
Sposób na ból stawu kolanowego, czyli problem wszystkich biegaczy! Email

Gdy za oknem słupek rtęci z każdym dniem wędruje coraz wyżej, wzmaga się nasza aktywność fizyczna. Marząc o szybkim powrocie do utraconej po zimie formy, zapominamy o cierpliwości i stopniowości. Efekt? Dotkliwe kontuzje, najczęściej stawu kolanowego. Aby się ich ustrzec, niezwykle ważnym elementem jest rozgrzewka przed treningiem oraz stabilizacja stawu. Staw kolanowy jest najbardziej narażonym na kontuzje stawem w ciele człowieka, dlatego też dbałość o niego jest niezwykle ważna. Gdy dojdzie do jego przeciążenia odczuwamy uporczywy ból. Niestety najpierw większość z nas sięga po środki przeciwbólowe. Nie jest to jednak dobre rozwiązanie problemu. Doskonałą alternatywą dla tabletek o działaniu przeciwbólowym są opaski kolanowe, które nie tylko zabezpieczają staw podczas aktywności fizycznej, ale również stymulują krwioobieg i przyczyniają się do blokady receptorów bólu.

Więcej…
 
Wypożycz auto na majówkę! Email

Samochód dla rodziny? Kabriolet? Auto supersportowe? W Sixt Rent a Car Polska można wynająć każdy z tych pojazdów i odbyć nim niezapomnianą majówkową podróż. Spędzanie weekendów majowych poza domem stało się już polską tradycją. Wyjeżdżamy do znajomych, zwiedzamy najpiękniejsze zakątki naszego kraju lub wybieramy się za granicę. Korzystanie z samochodu daje we wszystkich tych przypadkach dużą swobodę w planowaniu wojaży. Dla osób, które nie mają swojego auta albo chciałyby skorzystać z innego pojazdu – ze względów czysto praktycznych lub po to, by cieszyć się jazdą – Sixt Rent a Car Polska oferuje samochody ze wszystkich segmentów: od małych, przez SUV-y po minivany i pojazdy sportowe.

Więcej…
 
Na jarmarku w Mikulovie spróbujemy aż 835 próbek wina! Email

Zapraszamy na wyjątkową imprezę winiarską do malowniczego miasteczka Mikulov na południu Moraw. Podczas jarmarku, który odbędzie się w sobotę 3 maja 2014, na gości czeka aż 835 próbek wina i ciekawy program, między innymi mistrzostwa Republiki Czeskiej w nabieraniu wina z beczki na czas, międzynarodowy przegląd najsmaczniejszych zup z kociołków, degustacje wina ze studni winnej, muzyka na żywo i wiele innych atrakcji. Jarmark otwiera sezon turystyczny w zabytkowym południowomorawskim miasteczku winiarskim. Jedną z atrakcji turystycznych Mikulova jest pałac, dawniej własność Liechtensteinów, później Dietrichsteinów. W czasie ich panowania otrzymał on swój obecny wygląd.

Więcej…
 
Poznaj smaki i piękno Brazylii! Email

Brasilia jest trzecim miastem, po Rio de Janeiro i São Paulo, dostępnym w ofercie Air France na terenie Brazylii. Tylko od 24 do 26 kwietnia br. będzie można kupić przeloty do stolicy Brazylii oraz dwóch orientalnych azjatyckich metropolii w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta obejmuje wyloty od 24 kwietnia do 11 grudnia br., z wyłączeniem okresów podanych na stronie www.airfrance.pl. Do stolicy Brazylii za przelot francuskimi liniami zapłacimy obecnie 2 299 PLN. Zarówno miasto, jak i jego słynne budynki zaprojektował jeden z najwybitniejszych architektów XX wieku, pionier architektury modernistycznej – Oscar Niemeyer. Brasilia jest młodym miastem, powstała w ciągu ostatniego półwiecza. Swoim kształtem przypomniana samolot lub naciągnięty łuk ze strzałą.

Więcej…
 
Unieś się z Air France i odwiedź miasto zakochanych! Email

Z okazji Święta Zakochanych Air France oferuje przeloty do stolicy Francji już od 439 PLN.* Bilety można rezerwować od 12 do 14 lutego br., a oferta dotyczy wylotów realizowanych między 17 lutego a 14 kwietnia br. Paryż jest niezmiennie najpopularniejszym kierunkiem turystycznym nie tylko wśród Polaków, ale również wśród podróżnych z całego świata. Magiczne miasto przyprawia o zawrót głowy mnogością muzeów, parków i eleganckich butików. Kryje w sobie również wiele romantycznych miejsc, które sprzyjają wyznaniom miłosnym czy celebrowaniu ważnych rocznic. Niezmiennie już od lat, wielu Polaków to właśnie  w Ambasadzie Polskiej w Paryżu decyduje się wypowiedzieć słowo: „tak" .

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia2122232425262728następnaostatnia »

Strona 21 z 28

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl