top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

InfoTour
Oficjalne wręczenie wyróżnień golfowych w plebiscycie PGA – POLISH GOLF AWARDS już w najbliższy piątek! Email

Donald Trump, prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki, jest od lat uznawany za jedną z najbardziej wpływowych osób w środowisku golfowym na świecie. Amerykański magazyn golfowy Golf Inc. stale śledzi sytuację w golfie i publikuje listę wybitnych innowatorów w światowym golfie, których aktualna czołowa dziesiątka zostanie zaprezentowana w najbliższym majowo-czerwcowym wydaniu.

Natomiast najbardziej wyróżniające się i wpływowe w polskim golfie osoby, firmy, instytucje oraz pola i ośrodki golfowe wybierani są w prowadzonym od 10 lat plebiscycie PGA – Polish Golf Awards.

Więcej…
 
Jak Polacy zimują? Email

Czasy się zmieniają, ale my nadal zdecydowanie częściej wybieramy narty niż snowboard. 95 proc. osób uprawiających sporty zimowe wyjeżdża przynajmniej raz w roku lub częściej, aby szaleć na stoku. Amatorzy białego szaleństwa preferują polskie trasy. 77 proc. narciarzy i snowboardzistów organizuje wyjazdy na własną rękę. Blisko połowa z nich kupuje dodatkowe ubezpieczenie.

Taki obraz polskich narciarzy i snowboardzistów przynosi najnowsze badanie „Zwyczaje Polaków związane ze sportami zimowymi". Na zlecenie Towarzystwa Ubezpieczeń Europa przeprowadziła je agencja Beeline Research & Consulting.

Narty > snowboard

Jak wynika z badania, Polacy zdecydowanie preferują jazdę na nartach niż na snowboardzie. Niemal 90 proc. respondentów uprawia narciarstwo, a tylko co trzeci entuzjasta sportów zimowych wybiera snowboard. Stosunkowo mało, bo niecałe 20 proc. badanych, uprawia obie dyscypliny.

Warto jednak zwrócić uwagę, że starsi zdecydowanie chętniej jeżdżą na nartach – aż 97 proc. z nich wybiera dwie deski, a tylko 12 proc. snowboard. Natomiast młodsi (do 29 roku życia) dużo częściej decydują się na snowboard – dotyczy to 46 proc. respondentów.

Więcej…
 
Linie Emirates wspólnie z Dubai Miracle Garden tworzą największą na świecie instalację kwiatową w kształcie samolotu A380 Emirates! Email

W Dubaju, w sercu największego naturalnego ogrodu kwiatowego na świecie, powstał nowy cud botaniczny. We współpracy z Dubai Miracle Garden linie Emirates stworzyły największą na świecie instalację kwiatową w formie pełnowymiarowego samolotu A380 Emirates złożoną z ponad 500 tysięcy świeżych kwiatów i żywych roślin. Po rozkwitnięciu instalacja będzie liczyła aż 5 milionów kwiatów i ważyła ponad 100 ton (masa startowa prawdziwego A380 wynosi 575 ton).

Więcej…
 
Majka Jeżowska na bajecznych wakacjach w Zanzibarze! Email

Majka Jeżowska po trasie letnich koncertów wreszcie znalazła czas, aby odpocząć. Ze swoim przyjacielem Darkiem wybrała się  do Zanzibaru. Był relaks na plaży i kąpiele w oceanie, egzotyczne drinki ale i wycieczka do Stone Town, gdzie urodził się Freddie Mercury. Piosenkarka odwiedziła też Prison Island, gdzie karmiła 200-letnie żółwie. Te kilkanaście dni w rajskim Zanzibarze musi jej wystarczyć aby naładować akumulatory przed prawie trzydziestoma koncertami, które ma zaplanowane jeszcze przed świętami.

Więcej…
 
ARMENIA – Kraj do odwiedzenia. ARARAT – BRANDY do spróbowania! Email


Znana i ceniona marka Ararat wraca na polski rynek w szerszej dystrybucji, by dostarczać niezapomnianych doznań miłośnikom szlachetnych trunków. Armeńska brandy, słynąca z bogatego i dojrzałego smaku, jest tworzona od 1887 roku zachowując niezmiennie swój oryginalny i niepowtarzalny aromat. Jak mówią sami Armeńczycy Ararat jest także symbolem początku nowego życia, otwartych i hojnych ludzi, wolnego i gościnnego kraju, jakim jest ich ojczyzna.

Chcąc zrozumieć głębię smaku brandy Ararat warto odbyć podróż do kraju, gdzie dojrzewają winogrona, z których produkowane jest to legendarne, armeńskie brandy. 300 słonecznych dni w roku oraz różnorodność gleb sprawiają, że w tym doskonałym klimacie rodzi się dojrzały smak szlachetnego trunku. Zamknięty w eleganckiej butelce trafia na stoły na całym świecie, by dać namiastkę bogactwa armeńskiej natury.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 28

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl