top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” Email

Od czego zaczęła się historia „Kogla Mogla"? Jak Kasia trafiła do państwa Wolańskich? Co wydarzyło się w „Galimatiasie"? Dla wszystkich, którzy chcą przypomnieć sobie, co wydarzyło się trzydzieści lat przed „Miszmaszem czyli Koglem Moglem 3" mamy skrót z fabuły, z małym przymrużeniem oka. Komedia, która zaczyna się od marzeń, a kończy na rozwodach, dorosłych dzieciach i celebrytach, w kinach od 25 stycznia.

 

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" kontynuuje historię dwóch kultowych już filmów: „Kogel Mogel" i „Galimatias czyli Kogel Mogel 2". Na ekrany powracają znani bohaterowie: Kasia, państwo Wolańscy, babcia Solska, Staszek Kolasa, Piotruś (który już dorósł i uwił sobie wygodne gniazdko; w tej roli Maciej Zakościelny). Skrót z dotychczasowej fabuły kultowej serii jest już dostępny na You Tube.

 

Obok nich zobaczymy też nowe postaci:

Marcin Zawada (Nikodem Rozbicki) – syn Kasi i Pawła. Wieczny Piotruś Pan – imprezowicz i lekkoduch, który umie podbić serce niemal każdej dziewczyny. Przez kilka ostatnich lat po tym jak małżeństwo jego rodziców się rozpadło, mieszkał z ojcem w Holandii. I cały czas okłamywał matkę – pewną, że jej ukochany syn za granicą studiuje.

Agnieszka Wolańska (Aleksandra Hamkało) – młodsza siostra Piotrusia. Inteligentna, ale cicha, skromna i „poukładana" Aga ma dużo więcej wspólnego z ojcem niż z ekscentryczną, zapatrzoną w siebie matką. I wciąż trafia na mężczyzn, którzy łamią jej serce.

Marlena Wolańska (Katarzyna Skrzynecka) – żona Piotrka. Twarda bizneswoman – właścicielka modnej restauracji i potulnego, siedzącego grzecznie w domu męża. Wielkie pieniądze, kicz i lamparcie cętki – to „środowisko naturalne", w którym Marlena wręcz rozkwita... I choć na co dzień trzyma Piotrka „pod obcasem", w głębi serca naprawdę męża kocha – i każdego dnia dba o to, by był naprawdę szczęśliwy.

Urzędniczka (Anna Mucha) – kobieta wulkan: niebezpieczna i gorąca. Tajemnicza, seksowna brunetka, która w sekundę sprawi, że Marcinowi skoczy tętno...

Paweł (Mikołaj Roznerski) – chłopak, który łamie Agnieszce serce. Egoista i zimny drań, który zrywa z ukochaną za pomocą SMS-a. Nieświadomy, że dziewczyna szykuje dla niego „słodką" zemstę...

Paula (Michalina Sosna) – nowa dziewczyna Pawła. Śliczna i sympatyczna, ale pozbawiona większych ambicji. I ślepo zapatrzona w chłopaka, który podbił jej serce...

Młodszy aspirant Iwona Ząb (Joanna Jarmołowicz) – policjantka z Brzózek. Silna, pewna siebie – umie poskromić każdego lokalnego rozrabiakę. Doskonali się w sztuce selfie.

Policjant Tadeusz (Wojciech Solarz) – kolega Iwony, który marzy o tym, by razem wybrali się nie tylko na patrol, ale też na randkę.

 

W „Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3" główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes... W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

 

Na ekranie doborowa obsada: wcielający się w nowe postacie Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Anna Mucha i Maciej Zakościelny jako legendarny Piotruś oraz plejada gwiazd znana z poprzednich części serii, czyli Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogalski, Wiktor Zborowski. W pozostałych rolach: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Nowisz, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Mikołaj Roznerski i Michalina Sosna.

 

W związku z filmem ukażą się również dwie niezwykłe publikacje: książka „Tu jest jakby luksusowo" Ilony Łepkowskiej oraz zbiór felietonów „Jak znalazłam swój punkt G" autorstwa filmowej bohaterki, Barbary Wolańskiej.

 

W związku z ogromnym zainteresowaniem widzów w całej Polsce i wszystkich sieciach kin – Helios, Cinema City, Multikino, Cinema 3D i Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych – ruszyła już przedsprzedaż biletów na seanse.

 


Teledysk do piosenki „Szukaj mnie" (Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski)

Facebook: @kogelmogelfilm

Instagram: @kogelmogel.official

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl