top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Jak Karolina Nowakowska radzi sobie po śmierci ojca? Bierze udział w rajdach samochodowych! Email

Karolina Nowakowska - aktorka znana szerszej publiczności z ról w „Na Wspólnej", „Przyjaciółkach" czy „M jak miłość" już wiele razy udowodniła, że nie boi się nowych wyzwań. Tym razem postanowiła spełnić jedno z największych marzeń, pójść w ślady męża i pojechać w rajdzie samochodowym. Na co dzień jeździ sportowym autem i lubi szybką, choć bezpieczną jazdę. Postanowiła udać się na kilka lekcji do swojego kolegi Kuby Bielaka, specjalisty od bezpieczeństwa jazdy samochodem i metodyki treningu jazdy. Oprócz prowadzenia programów dla TVN Turbo „Jazda polska" i „K2 kierowców dwóch", Kuba prowadzi też Akademię Bezpiecznej Jazdy, której jest współzałożycielem. 

 

Młodzi spotkali się na torze pod Warszawą, Kuba od razu dał Karolinie kilka wskazówek jak dobrze prowadzić auto, teraz będą wspólnie ćwiczyć przed rajdem.

 

"Na co dzień pochłania mnie dom, rodzina i praca zawodowa. Kocham scenę i plany filmowe, ale duża dawka adrenaliny, jaką daje jazda samochodem pozwala oderwać się od codziennych spraw i poczuć wiatr we włosach. Dosłownie :) Uwielbiam to" - wyznaje Karolina Nowakowska.

Fot Piotr Fotek

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl