top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Majka Jeżowska, Kasia Pakosińska i Olga Bończyk na jednych wakacjach w Gruzji! Email

Kto by się spodziewał, że kilka znanych artystek zbierze się razem i pojedzie na wakacje do Gruzji. Na taki pomysł wpadły między innymi: Majka Jeżowska, Kasia Pakosińska i Olga Bończyk. Wyprawę zorganizowało dla siedmiu dziewczyn biuro podróży Irakli Basilashvili, męża Kasi Pakosińskiej Ale Gruzja. Przy okazji wszystkie zostały zaproszone na urodziny Irakli, które zostały wyprawione, przez jego rodzinę, na podmiejskiej daczy.


-To była świetna impreza, gdzie mogłyśmy poznać ich miejscowe tradycje, ale i nauczyć się robić chlebek chaczapuri i rolady z bakłażanów-opowiada Majka.


Poza tym dziewczyny doskonale bawiło sie zwiedzając najstarsze zabytki tego kraju, galerie i wyruszyły na wycieczkę na Kaukaz. Degustowały wino w winnicach, zajadały się przysmakami gruzińskimi, a nawet odwiedziły księgarnie muzyczną kupując płyty z miejscowymi chórami. Żartowały, że mogą założyć żeński band. Majka mogłaby je doskonale rozśpiewać. Zaraz po powrocie będzie można ją zobaczyć w Mrągowie na festiwalu przebojów weselnej w Polsacie, gdzie zaśpiewa m.in. przebój Biełyje rozy.


-W Gruzji każda z nas ładowała akumulatory, aby mieć energię na dalszą pracę. Jestem podekscytowana bo jadę po raz pierwszy na Zaczarowane wakacje dla zdolnych dzieci, które organizuje moja Akademia Rozwoju i Edukacji. Na warsztatach artystycznych powstanie chór dziecięcy Czarodzieje Uśmiechu i damy koncert na koniec-opowiada Majka Jeżowska.

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl