top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Anna Prus wraca w hitowym filmie! Email

Anna Prus wraca na wielki ekran z hitowym filmem. Już pod koniec sierpnia zobaczymy aktorkę w polskiej wersji filmu Dywizjon 303. To opowieść o polskich lotnikach, którzy uczestniczyli w obronie Wielkiej Brytanii.

fot. B.Mrozowski

Ania wciela się w postać Jagody Kochan – pilotki i córki inżyniera silników lotniczych. Jej bohaterka to twarda dziewczyna o silnym charakterze, mocno stąpająca po ziemi. Jest wielką miłością pilota Jana Zumacha, którego gra Maciej Zakościelny.

fot.P.Fotek

Oprócz nich w filmie zobaczymy m.in. Piotra Adamczyka, Jana Wieczorkowskiego, Antka Królikowskiego czy Marcina Kwaśnego.

Prus sławę zyskała dzięki filmom: „Wojna polsko-ruska" czy „Pitbull". Ania jest popularna nie tylko w kraju, ale również w Rosji, gdzie zagrała w wojennej produkcji „Jedynka", która dostała wiele nagród. Anna Prus także na rosyjskich festiwalach odebrała dwie statuetki, m.inn. w kategorii dla najlepszej aktorki 


O czym jest Dywizjon 303?
To prawdziwa historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera o tym samym tytule. Polscy lotnicy, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u) tworzą elitarną jednostkę - Dywizjon 303, który nie ma sobie równych.


Premiera filmu już 31 sierpnia!

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl