top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

To już ostatni moment aby zadbać o wakacyjną sylwetkę. Jak spalić w 3 minuty 400 kalorii?! Email

Zbliża się okres wakacji a więc czas gdy odsłaniamy trochę więcej niż na co dzień. Dlatego to już ostatni moment aby zadbać o idealną sylwetkę. Drastyczna dieta, siłownia, i wiele innych pomysłów, które w szybkim czasie pozwolą zgubić zbędne kilogramy. Dopełnieniem tych zabiegów a raczej podstawą jeżeli chcemy mieć zaskakujące efekty w szybkim czasie powinien stać się CryoSpace.

Ten innowacyjny zabieg wykorzystujący ciekły azot i zimne powietrze, jest jedyną metodą na szybkie ale przede wszystkim zdrowe zrzucenie wagi. Ponad to ma jeszcze wiele innych zalet.

Jak to możliwe, że w 3 minuty dochodzi do spalania nawet 400 kalorii?

Urządzenie Cryospace działające niską temperaturą na nasz organizm, przede wszystkim przyspiesza metabolizm i poprawia nasz układ hormonalny.

 

Trzy minutowy zabieg w pierwszej fazie poprzez działanie bardzo niskiej temperatury doprowadza do skurczu naczyń krwionośnych, spowalnia przepływ krwii i przemiany materii natomiast w drugiej fazie następuje reakcja obronna polegająca na gwałtownym rozszerzeniu naczyń krwionośnych i zwiększeniu przepływu krwii. Skutkiem takiego działania jest zwiększenie dopływu do komórek składników odżywczych i tlenu. Na tym jednak nie koniec, efektów jest nieporównywalnie wiele. Oprócz spalania kalorii poprzez przyspieszenie metabolizmu, niska temperatura zmniejsza uczucie bólu i stanów zapalnych, przyspiesza regeneracje uszkodzonych tkanek, pobudza układu nerwowy i odpornościowy, działa pozytywnie na popękane naczynka lub żylaki. Cryospace ma bardzo pozytywny wpływ na jędrność skóry, likwidację cellulitu, a także zatrzymywanie efektów starzenia. Ponad to pobudza gospodarkę hormonalną wydzielając endorfiny czyli hormon szczęścia.

 

Dlatego oprócz gwiazd sportu takich jak piłkarze Legii, amerykański bokser Floyd Mayweather czy olimpijczyk z Pekinu Patryk Piasecki. Zabiegowi zaufały Kasia Dziurska, Ula Radwańska, a także piosenkarka Ivs Alter.

 

Efekty widać już po pierwej wizycie w Cryospace jednak aby zwiększyć skuteczność zaleca się zrobić serię 10 zabiegów.

 

Zabieg dostępny jest w placówkach :
- Warszawa – Mokotów ( Obrzeżna 1 C, CryoSpace Clinic)
- Wisła (os.Bajcary 13, Hotel Podium)
- Opole (ul.Oleska 70, Cryo Strefa)
- Poznań (Droga Dębińska 10c, CryoSpace Clinic)
- Olsztyn ( Al.Wojska Polskiego 80, Centrum Medyczne Zaniewski )

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl