top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Peggy Sage i jej piękna ambasadorka Agnieszka Kaczorowska! Email

W szkole tańca "Danceworld by Agnieszka Kaczorowska" w Warszawie odbyło się wyjątkowe śniadanie prasowe. Śniadanie pełnie wrażeń i niespodzianek! Głównym bohaterami spotkania były marka Peggy Sage Paris  i Agnieszka Kaczorowska, która jest jej Ambasadorką. Peggy Sage zaprezentowało swoje wyjątkowe nowości.


Wśród nich piękne lakiery do paznokci, gamę kosmetyków do pielęgnacji dłoni z francuską lawendą, kosmetyki do pielęgnacji stóp, a także kosmetyki kolorowe: cienie do powiek, pomadki, tusze do rzęs oraz pudry rozświetlające. Zgromadzonych gości zachwyciły zwłaszcza kosmetyki do rąk oraz ciekawe odcienie lakierów do paznokci.

 

Po tanecznych zmaganiach orzeźwiła wszystkich gości kołobrzeska Woda Jantar, znana z licznych walorów zdrowotnych. Warto dodać, że Agnieszka Kaczorowska jest twarzą Wody Jantar , a w jej szkole Danceworld woda jest stale dostępna dla małych tancerzy. Nie zabrakło oczywiście smacznego cateringu od "Enjoy.. the food". 

http://www.enjoythefood.pl/

 

Marka Peggy Sage powstała w 1925 roku w USA, następnie odkupiona przez francuską rodzinę, dzisiaj stała się synonimem nowoczesności i najwyższej jakości. Znana jest w ponad 30 krajach na 5 kontynentach. Produkty Peggy Sage są bezkonkurencyjne w Europie w zakresie stosunku cena – jakość. Peggy Sage specjalizuje się w profesjonalnej pielęgnacji dłoni, paznokci, stóp i całego ciała. Marka wciąż zachwyca swoimi produktami, których różnorodność przekracza już 3500 tysięcy pozycji.


Peggy Sage jest obecnie jedną z najbardziej renomowanych firm specjalizujących się w tworzeniu kosmetyków dla profesjonalistów. Firma DLM, to jedyny wyłączny dystrybutor marki Peggy Sage w Polsce, prowadzi dwa punkty szkoleniowe Akademii Peggy Sage we Wrocławiu i Poznaniu.

 

Więcej informacji:

http://peggysage.com.pl/

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl