top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Institute Hyalual Poland na Międzynarodowym Kongresie Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging! Email

Nowości w dermatologii estetycznej i innowacyjne techniki zabiegowe, m.in.: jak skutecznie leczyć drugi podbródek? Jak bezpiecznie stosować produkty w kwasem hialuronowym? W końcu, jak sobie radzić z ewentualnymi powikłaniami po zabiegach, to tylko niektóre z wielu tematów XIX Kongresu Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging organizowanego przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, który odbędzie się w dniach 9-11 marca w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie. To będzie niewątpliwie największe i najważniejsze wydarzenie naukowe w dziedzinie medycyny estetycznej i dermatologii estetycznej w Polsce i jedno z ważniejszych w Europie.

W kongresie jak co roku, udział wezmą najwybitniejsze, światowe sławy z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii estetycznej.Dlatego nie zabraknie tam również najlepszych specjalistów z Institute Hyalual Poland, który słynie z najwyższej jakości produktów wykorzystywanych w tej dziedzinie medycyny. Flagowe produkty do iniekcji - Electri i Xela Rederm- wykorzystują wysoko skuteczne, unikatowe połączenie bursztynianu sodu i kwasu hialuronowego. Marka w swoim portfolio oferuje także doskonałe produkty wykorzystywane po zabiegach, takie jak kremy w spay'u Profi DeLux czy hydrożelowe maski peptydowe WOW Mask.

 

Na zaproszenie Institute Hyalual Poland w wykładem podczas kongresu wystąpi dr Michał Kaniowski, który opowie między innymi o terapii uzupełniającej po zabiegach medycyny estetycznej. Z kolei ekspert Institute Hyalual Poland dr Robert Chmielewski poprowadzi workshop -"Błyskawiczna i długotrwała biorewitalizacja i rekonstrukcja tkankowa".

 

XIX Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych organizuje Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. To niepowtarzalna okazja do pogłębienia fachowej wiedzy oraz wymiany doświadczeń ekspertów i pasjonatów dermatologii i medycyny estetycznej. Towarzysząca spotkaniom wspaniała atmosfera sprzyja merytorycznym dyskusjom i zdobywaniu wiedzy. Starannie opracowany program kongresu zadowoli najbardziej wymagających uczestników. Oprócz teorii uczestnicy będą mogli wziąć udział w specjalnych pokazach technik zabiegowych. W trakcie trzech dni przewidziano udział wystawców, którzy przedstawią najnowszą ofertę produktów wykorzystywanych w medycynie estetycznej.

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl