top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Kto jest odpowiedzialny za boskie fryzury gwiazd? Email

Polskie gwiazdy show-biznesu potrzebują na co dzień stylistki, makijażystki i fryzjera. Każde wyjście na imprezę, pokaz mody, do programu telewizyjnego, na koncert wymaga perfekcyjnego wyglądu. Zdjęcia z tak zwanych ścianek czy nagrań pozostają na zawsze w Internecie. Nie może być wpadek, bo gwiazdy dbają o swój wizerunek. Doskonała fryzura jest ważnym punktem w tym obrazie, który tworzy jedność. Dobry fryzjer lub stylista fryzur jest na wagę złota. Dopasowany odpowiednio kolor, uczesanie, upięcie jest oceniane przez portale, gazety i fanów w social mediach. Gwiazdy przyzwyczajają się do swoich salonów, fryzjerów, bo wiedzą, że mogą im zaufać.

 

Zobaczcie gdzie wybrane, znane aktorki, piosenkarki, dziennikarki i inni celebryci korzystają z usług fryzjerskich:

Ce-Ce Beauty Clinic:
Katarzyna Cichopek, Katarzyna Zielińska, Olga Borys, Anna Popek, Joanna Jabłczyńska, Izabella Krzan.

 

Studio Fryzur Dziewoński:
Julia Wieniawa, Ewa Gawryluk, Bogna Sworowska, Ewa Rich, Justyna Śliwowska, Lidia Kopania, Misheel Jargalsaikhan, Karina Kunkiewicz, Paulina Koziejowska, Olga Kalicka, Ola Ciupa, Osi Ugonoh, Sonia Bohosiewicz, Joanna Racewicz, Iwona Burnat.


Salon Strefa Piękna:
Laura Samojłowicz, Ania Piszczałka, Lidia Kopania, Sabina Sago.

 

U Fryzjerów:
Julia Wróblewska, Ola Ciupa, Cleo, Barbara Pasek, Sylwia Juszczak, Izabela Zwierzyńska, Sylwia Nowak, Izabela Miko, Joanna Moro, Ania Karwan, Ola Kot, Aga Ludwisiak- Wypior, Majka Jeżowska, Julia Kamińska, Ania Matysiak, Klaudia Halejcio, Izabela Trojanowska, Joanna Opozda, Magda Różczka.

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl