top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

5 lat Starej Mydlarni na Chmielnej! Email

Całkowicie odnowiony, przebudowany, rozświetlony, wielobarwny, mnóstwo zapachowy sklep Starej Mydlarni przy deptaku Chmielna w Warszawie obchodził pięciolecie istnienia. Jubileusz uświetnił Mikołaj zapraszający przechodniów do odwiedzenia sklepu i skorzystania z poczęstunku oraz zakupów w promocyjnych cenach. Mikołajowi towarzyszyła Mikołajka rozdająca próbki różnokolorowych mydełek, a dzieciom baloniki.

Zainteresowanie wydarzeniem było duże, a turyści z Japonii z radością fotografowali się z Mikołajem na tle witryny Starej Mydlarni. Podczas nowego otwarcia sklepu nie zabrakło dziennikarzy i celebrytów, wśród których rej wiodła Cayra – piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka modnej dzisiaj muzyki disco polo.

 

Zdjęcia od lewej:

1. Pozdrawiamy przechodniów
2. Mikołaj i jego wesoła kompania. Red. Joanna Zielewska z „Be Active", Agnieszka Szulc i Monika Iskandar z IMR advertising by PR, Natalia Okeke z centrali w Bydgoszczy i red. Jowita Hakobert z „Vity"
3. Natalia Okeke wyjaśnia działanie kosmetyków dziennikarkom

4. Mikołaj wręcza prezenty przedstawicielkom wydawnictwa Edipresse. Przygląda się red. Artur Szymański z portalu presszone.pl

5. Monika Iskandar, Cayra i Natalia Okeke „smakują" firmowe muffinki

6. W jubileuszu sklepu Starej Mydlarni udział wzięła Cayra – gwiazda muzyki disco polo

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl