top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Letnie atrakcje Szpindlerowego Młyna! Email

Szpindlerowy Młyn w Karkonoszach zaprasza dzieci i dorosłych na niezwykłe place zabaw ulokowane na górskich stokach. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają tu ścieżki edukacyjne, terenowe hulajnogi i trójkołowce, trampoliny czy samochodziki buggy.Najwyżej położony plac zabaw w Czechach znajdziemy na wysokości 1235 m n.p.m. Rozciąga się stąd przepiękny widok na okolicę. Dzieci mają tu do dyspozycji mnóstwo atrakcji – między innymi drabinki, zjeżdżalnie czy ścianki wspinaczkowe.

 

Kolejny górski plac zabaw znajduje się przy górnej stacji kolejki linowej św. Piotr. Tutaj na najmłodszych czekają huśtawki, ścieżki fitness, dmuchane trampoliny i inne atrakcje. Ciekawostką jest także tak zwany letteringowy plac zabaw na Medvědinie, z wielkimi ściankami wspinaczkowymi w kształcie liter.

 

Miłośnikom adrenaliny polecamy zjazdy na hulajnogach terenowych czy trójkołowcach, bezpiecznych do sterowania także dla starszych dzieci. Amatorzy cykloturystyki mają do dyspozycji rowery górskie i elektryczne, na których nawet strome podjazdy nie będą trudnością.

 

W gorące, letnie dni warto odwiedzić kąpielisko na Zaporze Łabskiej. Możemy tu wykąpać się, popływać łódką lub na coraz popularniejszym paddle boardzie (desce z wiosłem).

 

Więcej informacji o atrakcjach Szpindlerowego Młyna znajdziemy na stronie www.skiareal.cz

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl