top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup - wielkie piękno! Email

Dwa dni niezwykłej sportowej rywalizacji, sprzyjająca pogoda i duża dawka dobrego relaksu w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie – 11. edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup przechodzi już za nami. Edycja, jak każde pozostałe dziesięć, wyjątkowa. Także za sprawą Dominiki Gradeckiej, zwyciężczyni rywalizacji.

Dominika Gradecka, jak zapowiadała w drugiej rundzie, po prostu „postarała się zagrać jak najlepiej" i zdobyła tym samym przepiękny złoty puchar ufundowany przez partnera turnieju – firmę YES, o który walczyły równie zacięcie jej koleżanki z kadry i partnerki z grupy startowej – Katarzyna Selwent i Amanda Majsterek.

Dr Irena Eris Ladies&Golf Cup to największy i najbardziej prestiżowy w tej części Europy kobiecy turniej golfowy. Dwa dni turniejowe to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja doskorzystania z bogatej oferty Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz KosmetycznegoInstytutu Dr Irena Eris. W tegorocznej edycji panie walczyły o - specjalnie przygotowane przez firmę YES - statuetki.

Nagrodę główną dla zwyciężczyni ufundował Deutsche Bank.

Została ona wręczona Dominice Gradeckiej podczas wieczornej gali, na której obecny był również prezes Polskiego Związku Golfa - Marek Michałowski:

„Zawsze mam tę ogromną przyjemność być tutaj z wami, ale trochę jest mi też wstyd, że ciągle najlepszy turniej w tym kraju robi Irena Eris (...) Kobiecy golf rozwija się bardziej niż męski i muszę to przyznać, że w dużej mierze to zasługa naszej gospodyni" podkreślił ze sceny Prezes Michałowski.

 

Dzięki szampanowi G.H. Mumm, w specjalnym konkursie, uczestniczki miały możliwość zawalczenia o nagrodę specjalną – wyjątkową 9 l. butelkę szampana, w pięknym stylu zdobyła ją Małgorzata Yusufali. Weekend z Audi Q2 od Audi Rowiński Wajdemajer zdobyła Amanda Majsterek, a nagrody od nowego partnera turnieju GUCCI – Katarzyna Selwent.

 

Turniej golfowy Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup jest rozgrywany od 11 lat.

 

Więcej informacji www.DrIrenaErisGolf.com oraz na profilu www.Facebook.com/LadiesGolf

 

Materiał Prasowy

 

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl