top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Nowa Klinika Dr Beaty Dethloff w Starej Papierni! Email

Niezwykły budynek historycznej Starej Papierni w Konstancinie-Jeziornie, luksusowe wnętrza, designerskie wyposażenie, nowoczesny sprzęt, najnowsze metody leczenia i pielęgnacji, licznie przybyli goście, gwiazdy, celebryci i wspaniały niepowtarzalny koncert, tak 20 września br. świętowano otwarcie nowej lokalizacji znanej i cenionej przez pacjentów Kliniki Dr Beaty Dethlooff.

Po raz kolejny światowy poziom organizacji i najwyższe kwalifikacje jej specjalistów, potwierdziły przyświecającą temu fantastycznemu miejscu maksymę - spełniamy Twoje marzenie o pięknym, zdrowym i młodym wyglądzie!

Wśród zgromadzonych, którzy swoją obecnością uświetnili uroczystość otwarcia Kliniki Dr Beaty Dethloff znaleźli się m.in.: Daria Widawska, Joanna Horodyńska, Małgorzata Rozenek - Majdan, Hanna Lis, Ewa Szabatin, Natalia Jakuła, Ryszard Rembiszewski, Agata Nizińska, Katarzyna Krawczyk i Piotr Zelt, Nick Sinclar, Rafał Mohr, Anna Nowak Ibisz, Anna Lucińska, Michał Molenda oraz wielu innych znakomitych gości.

Gości niezapomnianej ceremonii otwarcia drugiej Kliniki Dr Beaty Dethloff przywitała znana i lubiana aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna – Daria Widawska oraz właścicielka Kliniki Dr Beata Dethloff, wprowadzając zebranych w świat anti-aging i medycyny estetycznej, opowiedziała o dążeniu do perfekcji, której celem jest odpowiedź na potrzeby kobiecej urody i zdrowia.

W krótkiej rozmowie z prowadzącą, dr Beata Dethloff zdradziła również sekret łączenia perfekcyjnego wyglądu z rolą kobiety sukcesu i matki, przezwyciężaniu kompleksów i zbawiennej roli „5 minut dla siebie" w życiu każdej kobiety. Dzięki krótkiej prezentacji historii marki, najnowszych linii produktów, ich bezpieczeństwa i skuteczności działania, wszyscy obecni mogli przekonać się, że najlepsi współpracują jedynie z najlepszymi, a wszystko to dla najwyższego dobra pacjentów.

 

Niewątpliwą atrakcją wydarzenia była możliwość zwiedzenia nowej kliniki, zapoznania się ze światowej klasy sprzętem, wyposażeniem, proponowanymi metodami leczenia i pielęgnacji urody oraz spotkania i rozmów ze specjalistami, którzy w przystępny sposób fachowo odpowiadali na wszystkie pytania zgromadzonych, również w swobodnych dyskusjach kuluarowych.

 

Ogromny rozwój medycyny, coraz nowsze i bezpieczniejsze, często bezinwazyjne metody leczenia i pielęgnacji, inteligentne kosmetyki, ale przede wszystkim wiedza i profesjonalizm lekarzy oraz specjalistów, to najważniejsze cechy przyciągające miłośników piękna i młodości w każdym wieku do Kliniki Dr Beaty Dethloff. Ceniący dyskrecję, przyjazne wnętrza, fachowość i kompleksową opiekę pacjenci, już od dzisiaj mogą korzystać z pełnej gamy oferowanych w nowej placówce zabiegów anti-aging, medycyny i ginekologii estetyczną, laseroterapii, dermatologii, kosmetologii, SPA, trychologii i dietetyki oraz testów genetycznych i nietolerancji pokarmowych. Tym razem marka nie opuszczając ścisłe Centrum Warszawy, zawitała w jednej z najbardziej uznanych przez ludzi sukcesu oraz wielbicieli spokojnych, pełnych zieleni terenów wypoczynkowych, lokalizacji – podwarszawskiego Konstancina-Jeziornej, będącego jednocześnie znaną od wielu dziesiątek lat siedzibą licznych placówek zdrowotno-sanatoryjnych.

 

Całość zwieńczył kameralny recital pięknej i utalentowanej Agaty Nizińskiej, a wśród partnerów spotkania znaleźli się: Dealer AUDI Krotoski-Cichy, Restauracja Kuchnia Otwarta z jej szefem Michałem Molendą, Skin Ceuticals, KLAPP, Neauvia, ITP SA, BD Aesthetic, MBR, DF Medica, Satura, CoaxMed, Biotec, Beaty Derm oraz Nu Skin.

Za organizację, produkcję oraz obsługę medialną wydarzenia była odpowiedzialna Agencja EVENTAGE, Małgorzaty Mikulik.

 

Dr Beata Dethloff to nowoczesne kliniki anti-aging, które oferują holistyczną opiekę w zakresie medycyny i ginekologii estetycznej, laseroterapii, dermatologii, kosmetologii, SPA, trychologii i dietetyki oraz testów genetycznych i nietolerancji pokarmowych. Poza zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, specjalista trycholog wraz ze współpracującymi lekarzami zajmują się kompleksowo wypadaniem włosów, łysieniem, łuszczycą, łupieżem oraz swędzeniem głowy. Dopełnieniem oferty jest rehabilitacja poporodowa i ginekologia estetyczna zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych okolic intymnych, która leczy m.in. wysiłkowe nietrzymanie moczu, wiotkość i suchość pochwy oraz pozwoli czerpać więcej satysfakcji z życia intymnego. Klinika korzysta z innowacyjnych i skutecznych technologii znanych na świecie, w tym m.in.: Palomar Icone Max DeepIR, laser frakcyjny 1540, Endermologie Celu M6 LPG, Icoone, Acleara, Storz, Monalisa Touch, czy epilacja laserowa Soprano. Kliniki Dr Beata Dethloff to zespół pasjonatów, którzy zaopiekują się Tobą profesjonalnie. Tutaj przygotujemy dla Ciebie indywidualny i kompleksowy program odmładzania.

Dr n. med. Beata Dethloff jest lekarzem medycyny estetycznej, doktorem endokrynologii i specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych II stopnia. Ukończyła medycynę na Akademii Medycznej w Lublinie. Następnie rozpoczęła edukację na studiach doktoranckich w Instytucie Endokrynologii w Łodzi, co zostało uwieńczone obroną pracy doktorskiej. W Szpitalu im. Barlickiego na Oddziale Pulmonologii w Łodzi ukończyła specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych. Wychodząc naprzeciw swojemu zamiłowaniu do estetyki ukończyła Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny „Anti-Aging" przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Specjalizuje się w programach anti-aging obejmujących profilaktykę zdrowia i urody pacjenta. Stawia na równi modelowanie i odmładzanie twarzy oraz ciała w połączeniu z działaniami przeciwstarzeniowymi całego organizmu. Prywatnie interesuje się nurkowaniem i psychologią dziecięcą, uwielbia podróże i książki Kyosakiego.

 

Więcej informacji o klinice:

www.drbeatadethloff.pl
www.facebook.com/Dr-Beata-Dethloff-Anti-Aging

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl