top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

W Klasie Biznes: WUNDERKIND wchodzi na pokład! Luksusowa marka modowa opracowała we współpracy z airberlin nowy zestaw dla podróżnych! Email

Gwiazdy na pokładzie! Produkty założonej przez Wolfganga Joopa luksusowej marki modowej WUNDERKIND od teraz są dostępne na długodystansowych trasach linii airberlin. Wspólnie z WUNDERKING, airberlin opracowało nowy zestaw dla osób podróżujących klasą biznes. Kosmetyczka będzie zawierać wysokiej jakości akcesoria, które pozwolą zachować pasażerowi dobre samopoczucie podczas lotu.

 

„Współpraca z marką WUNDERKIND i tym samym ze światowej sławy projektantem, jakim jest Wolfgang Joop, jest czymś wyjątkowym. Pasażerowie na pewno mogą cieszyć się z efektów naszej współpracy", powiedział Thomas Ney, kierownik działu Hospitality & Operations w airberlin.

 

Dwa eleganckie zestawy unisex (dla lotów z Niemiec i do Niemiec) zawierają balsam do ust i krem do twarzy marki WUNDERKIND oraz inne artykuły zapewniające większy komfort podczas lotu, takie jak opaska na oczy, szczoteczka do zębów oraz skarpetki. Te srebrnoszare zestawy podróżne z pewnością nie zużyją się w trakcie lotu, mogą zatem stać się ładną pamiątką z podróży liniami airberlin.

Także łazienki na pokładzie klasy biznes są od teraz wyposażone w żel do mycia rąk oraz balsam do ciała marki WUNDERKIND. Pasażer będzie czuł się znakomicie dzięki tym nowym kosmetykom, a latanie liniami airberlin będzie jeszcze bardziej komfortowe.

 

W ostatnich miesiącach airberlin stale poszerzało poziom komfortu w klasie biznes swoich samolotów. W roku 2014 na wszystkich trasach długodystansowych zamontowano nowe fotele z funkcją full flat, które można rozłożyć do pozycji całkowicie płaskiego łóżka.

 

Pasażerowie podróżujący klasą biznes od teraz będą mogli cieszyć się jeszcze większą prywatnością, korzystając ze ścianek działowych dostępnych w przypadku podwójnych foteli. Nowością jest ponadto częstsza aktualizacja programu rozrywkowego wyświetlanego na długich trasach. Zamiast co cztery miesiące, od teraz co dwa miesiące będzie następować zmiana programu, w tym najnowszych kasowych przebojów kinowych.

 

 

O airberlin

airberlin jest jednym z czołowych przewoźników w Europie latającym w ciągu roku do 138 docelowych portów lotniczych na świecie. To drugie co do wielkości przedsiębiorstwo transportu lotniczego Niemiec przewiozło w 2014 r. ponad 31,7 mln pasażerów. Dzięki strategicznemu partnerstwu z liniami Etihad Airways, które utrzymują w airberlin udział w wysokości 29,21 procent, oraz członkostwu w sojuszu linii lotniczych oneworld® airberlin dysponuje globalną siecią połączeń. topbonus – program lojalnościowy airberlin, zrzeszając ponad 3,8 miliona uczestników, jest jednym z wiodących tego typu programów w Europie. Wielokrotnie nagradzany za jakość serwisu przewoźnik oferuje wraz z 21 liniami lotniczymi na całym świecie przeloty pod wspólnym numerem. Flota airberlin należy do najmłodszych i najbardziej wydajnych ekologicznie w Europie. airberlin wraz z pozostałymi liniami wchodzi w skład Etihad Airways Partners, nowej marki, z którą od końca 2014 r. Etihad łączą wspólne przedsięwzięcia.

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl