top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Ekologiczny salon Hairco zaprasza! Email

Hairco to ekologiczny fryzjer. Wszystkie używane w nim produkty i oferowane zabiegi oparto o naturalne składniki pochodzące z ekologicznych upraw. Na miejscu sporządzane są specjalne EKO - maski odżywcze do włosów, a wszystkie usługi wykonywane sa przez przeszkolonych w tym kierunku fryzjerow. Wnętrze Hairco zostało urządzone z materiałów powtórnie przetworzonych zgodnie z zasadą 3R reduce, recycle, reuse, czyli ograniczaj, przetwarzaj i wykorzystuj ponownie.

Po dluzszym okresie stosowania produktow naszpikowanych chemią wiele osób świadomie wraca do natury zdając sobie sprawę, z negatywnego wpływu niektórych składników na zdrowie i środowisko. Coraz częściej zaczyna liczyć się jakość produktów, a nie ich nadmierna ilość, zgodnie z zasadą „więcej nie znaczy lepiej". Wyrzucanie i marnowanie staje się niemodne, a świadome decyzje w trakcie zakupów coraz bardziej powszechne.

 

Nasza pracownia jest miejscem przeznaczonym dla osób ceniących wysoką jakość, przywiązujących wagę zarówno do wyglądu, jak i do zdrowia, podejmujących świadome decyzje konsumenckie. Usługi oferowane w Hairco to najlepszy dowód, że troska o środowisko i zrównoważony rozwój nie musi oznaczać kompromisów jakościowych. Można połączyć doskonałą pielęgnację z produktami ekologicznymi i funkcjonalnym i przyjaznym wnętrzem. Dobroczynne i długotrwałe działanie naturalnych olejków, wyciągów roślinnych i ziół jest znacznie zdrowsze i lepsze dla włosów niż doraźne efekty jakie dają chemicznie wzbogacane szampony i odżywki dostępne w drogeriach i salonach fryzjerskich.

 

Do koloryzacji oraz stylizacji w Hairco używamy produktów marki Davine's nie zawierających amoniaku, wosków i chemicznych substancji zagęszczających.

 

Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny zwracać szczególną uwagę na stosowane produkty. Substancje chemiczne, powszechnie wykorzystywane w kosmetykach, mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie dziecka. Stąd wiele pań wyraża obawy przed wizytą u fryzjera. Teraz mają możliwość zadbać o piękny wygląd i jednocześnie czuć się bezpiecznie. Zapraszamy do Hairco - jedynego organicznego fryzjera w Warszawie.

 

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl