top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Powinność piękna w Klinice Estetyki Ciała BEAUTY DUTY! Email

Na zdjęciach: Goście, którzy przybyli na Dzień kobiet w klinice Beauty Duty

Redakcja "Magazynu Businesswoman & life" objęła patronatem wyjątkowe wydarzenie zorganizowane z okazji Dnia Kobiet w Beauty Duty - jednej z najnowocześniejszych klinik urody w Warszawie. Z tej okazji w dniu 4 marca odbyło się spotkanie gwiazd i kobiet biznesu oraz członkiń Businesswoman Club. Gospodarzami wieczoru byli właściciele Kliniki Beauty Duty – Państwo Ewa i Jarosław Brzozowscy.


Na zdjęciach: 1.Klaudia Wiśniowska i 2.Adam Adamonis z Ewą Brzozowską- właścicielką kliniki Beauty Duty i 3.Arkadiusz Gołębiowski i Eliza Gwiazda- managerka gwiazd

 

Wśród przybyłych gości swoją obecnością wydarzenie uświetniły gwiazdy takie jak Klaudia Wiśniowska, Adam Adamonis i Arkadiusz Gołębiowski.


Klinika Estetyki Ciała BEAUTY DUTY powstała z myślą zarówno o Paniach jak i Panach pragnących wydobyć i pielęgnować swoje naturalne piękno. Zakres usług Kliniki oparty jest na najnowszej generacji sprzęcie, takim jak laser Vectus, laser frakcyjny Emerge oraz urządzenia Pollogen Geneo, Pollogen Legend i LPG Cellu M6 Integral. Klinika zachwyca przepięknym, niebywale estetycznym wnętrzem i profesjonalną obsługą i chociaż jest miejscem nowym, już zdobywa zaufanie najbardziej wymagających klientów.


Okazją do celebrowania tego uroczystego wieczoru był Dzień Kobiet. Na antenie radia Pasja zostały wyemitowane wywiady z kobietami biznesu. Pani Ewa Brzozowska – założycielka Kliniki wspomina o powinności piękna, która drzemie w każdej i w każdym z nas.


Na zakończenie miłego wieczoru gościom zostały wręczone prezenty ufundowane przez producenta kosmetyków dostępnych w klinice - firmę SKINCEUTICALS i vouchery na zabiegi od właścicieli Kliniki Beauty Duty.


W imieniu redakcji Magazynu"Businesswoman & life" oraz załogi Kliniki Estetyki Ciała BEAUTY DUTY - serdecznie zapraszamy również Państwa do wiosennej wizyty i skorzystania z szerokiej oferty zabiegów.


Beauty Duty – Klinika Estetyki Ciała, ul. Kondratowicza 18 lok. 411, Warszawa, (22) 743-50-20, www.beautyduty.pl

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl