top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

„Coolturalna podróż z PolskiBus.com” – kolejna odsłona akcji! Email

PolskiBus.com opublikował film promujący pozytywne zachowania podczas jazdy autokarem. Jest to już druga odsłona akcji „Coolturalna podróż z PolskiBus.com", której celem jest zapewnienie wszystkim pasażerom najwyższego komfortu. Kampania została zainaugurowała w sierpniu 2015 roku. Filmy można obejrzeć na firmowych kanałach Youtube, Vimeo oraz bezpośrednio na stronie www.polskibus.com


„Z przyjemnością prezentujemy kolejną odsłonę naszej akcji „Coolturalna podróż z PolskiBus.com". Każdy ma prawo do podróżowania w komfortowych warunkach, co w dużej mierze zależy od nas samych. Mam nadzieję, że ta przyjazna forma promowania pozytywnych zachowań zachęci pasażerów do przyłączenia się do naszej akcji! By podróżowało się lepiej, każdemu!"powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.


Najnowsza animacja pokazuje o czym warto pamiętać aby wszyscy pasażerowie mogli czuć się komfortowo. Niespożywanie alkoholu, nieużywanie e-papierosów, odtwarzanie muzyki w słuchawkach, ciche rozmowy przez telefon czy odpowiednie przewożenie bagażów – to przykłady zachowań, o których powinien pamiętać każdy kulturalny podróżny.


Zapraszamy do obejrzenia filmu:
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=kcuZqP66l7Q
Vimeo: https://vimeo.com/151643174


W pierwszym filmie opublikowanym w sierpniu 2015 roku, PolskiBus.com przypominał o odpowiednim zachowaniu podczas wsiadania do autokaru – ustąpieniu pierwszeństwa osobom niepełnosprawnym, starszym i matkom z dziećmi. Dotychczas materiał wyświetlono ponad 20 tys. razy: https://www.youtube.com/watch?v=lo8XxB4ajU0


Animacje zrealizowane w ramach akcji „Coolturalna podróż z PolskiBus.com", a także inne materiały wideo można obejrzeć na firmowym kanale YouTube: https://www.youtube.com/user/PolskiBus oraz Vimeo: https://vimeo.com/user6743214.

 

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 23 trasy docierając do 37 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławek, Biała Podlaska, Ostrów Wielkopolski, Łomży, Ostrołęki, Tarnobrzegu, Elbląga, Siedlec, Piotrkowa Trybunalskiego, Skarżysko Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

 

Materiał Prasowy
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl