top
logo

Lawendowy Winec baner

 

banerZarzeccy

 

190x380 jesien


joop001-800x1131

Newsletter

Reklama

banner TK 190x380

rabat15press3


greece-3

Baner-joop

banner TK 570x170

Warszawa pełna niespodzianek! Email

9 lipca br. w hotelu ibis Warszawa Stare Miasto odbyło się spotkanie m.in. z dziennikarzami pt. „Warszawa pełna niespodzianek". Partnerzy spotkania, Warszawska Organizacja Turystyczna wraz z Warsaw Convention Bureau opowiedzieli o bardziej i mniej znanych atrakcjach miasta i możliwościach spędzenia pełnego atrakcji weekendu. Nie zabrakło również analizy potencjału konferencyjnego miasta.

- Zajmujemy się w tym momencie m.in. promocją Warszawy w Wielkiej Brytanii czy Szwecji jako doskonałej destynacji na krótkie wyjazdy turystyczne, ale bardzo często okazuje się, że nawet mieszkańcy miasta nie zawsze wiedzą o jego, również kulturalnych atrakcjachzaznacza Monika Białkowska dyrektor biura Warszawskiej Organizacji Turystycznej.Dlatego ważne jest, by organizować tego typu briefingi i pokazywać, gdzie i dlaczego warto się spotykać zarówno prywatnie, jak i w celach biznesowych.

 

W jego trakcie przedstawiciele rodziny hoteli ibis podzielili się również informacjami dotyczącymi potencjału marki w Regionie i Warszawie oraz przedstawili założenia najnowszych koncepcji związanych z designem i ofertą gastronomiczną hoteli m.in. i-Burgerami oraz nowym konceptem śniadań Morning Appleasure.

 

 

- Hotele ibis mają atrakcyjne położenie umożliwiające korzystanie z głównych atrakcji miast, w których się znajdują - podkreśla Stephen Hadley, VP Operacji Hoteli Segmentu Ekonomicznego w Polsce w Grupie Hotelowej Orbis i dyrektor ibis Warszawa Stare Miasto.W Warszawie wypocząć można aż w 6 obiektach marki, z czego cztery znajdują się w jej ścisłym centrum. Ponadto, dzięki swoim nowym ofertom gastronomicznym świetnie nadają się na lekki, niezobowiązujący lunch czy kolację ze znajomymi, więc coraz częściej stają się miejscem spotkań nie tylko gości, ale i mieszkańców. Warto też dodać, że w tym momencie rodzina hoteli ibis to grupa marek najprężniej rozwijających się w portfolio AccorHotels.

 

Było to pierwsze tego typu wydarzenie w hotelu ibis, które przedstawiało w tak szerokim kontekście potencjał turystyczny miasta.

 

Materiał Prasowy

 

sandra-www-min

travel-ecolines


bottom

Copyright © 2010 - 2011 www.PressZone.pl